Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały:
Oddziały:
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

Iwanowicki Uniwersytet Dziecięcy WSH

Iwanowicki Uniwersytet Dziecięcy powstał w czerwcu 2017 roku z inicjatywy Wójta Gminy Iwanowice Pana dra Roberta Lisowskiego oraz Władz Wyższej Szkoły Humanitas. Obecnie realizowana jest II. edycja projektu. Iwanowicki Uniwersytet Dziecięcy jest pierwszą placówką w województwie małopolskim, w której wszystkie przedszkola przystapiły również do modułu "Przedszkolak na Uczelni".

 

Dla kogo, kiedy i gdzie?

Zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat odbywają się w soboty (daty wskazano w harmonogramie), raz w miesiącu w Sali Gimnastycznej Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach (Iwanowice Włościańskie 98).

Rekrutacja

Rekrutacja prowadzona jest w okresie czerwiec - październik 2018, a w razie wolnych miejsc również w trakcie roku akademickiego.

Rekrutacja odbywa się wyłącznie on-line. Aby zapisać dziecko należy kliknąć w FORMULARZ REJESTRACYJNY.

Opłaty

Całość kosztów uczestnictwa dziecka w zajęciach Iwanowickieo Uniwersytetu Dziecięcego w roku akademickim 2018/2019 to tylko 100,00 zł (październik 2018 - czerwiec 2019). Każdy student Uniwersytetu Dziecięcego otrzyma własny INDEKS. Za udział w wykładach lub innych aktywnościach Studenci otrzymują naklejki, które mogą wkleić do indeksów - każda naklejka poświadcza o obecności studenta na zajęciach.

 

Iwanowicki Uniwersytet Dziecięcy
Wyższa Szkoła Humanitas
ul. Kilińskiego 43
41-200 Sosnowiec
Nr konta 24 1050 1360 1000 0008 0337 9932

opłatę należy uiścić z dopiskiem: Iwanowice_UD_ imię i nazwisko dziecka

 

Harmonogram 2018 /2019

Aby pobrać należy kliknąć TUTAJ.

Akademia Rozwoju Rodzica

Podczas, gdy maluchy uczestniczą w dedykowanych im pokazach naukowym, rodzice i opiekunowie mogą nieodpłatnie skorzystać z oferty wykładowej w ramach Akademii Rozwoju Rodzica. Zajęcia, w trosce o komfort rodziców - zorganizowane są w pobliżu miejsca odbywania się wykładów dla dzieciaków. Szczegóły w harmonogramie.