Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

Najlepsza Oferta w Regionie

Takiej oferty nie ma żadna uczelnia w regionie! Wybierz własną drogę studiowania korzystając z trzech dostępnych opcji:

 KRÓTSZE STUDIA.

Umożliwiamy uzyskanie dyplomu w znacząco krótszym czasie w ramach indywidualnej ścieżki studiów organizowanej wg autorskiego, dostosowanego do oczekiwań studenta trybu kształcenia. Poświęcając mniej czasu uzyskasz tę samą wiedzę, kwalifikacje i umiejętności, które nabywają studenci kształcący się na studiach realizowanych w standardowym, niezindywidualizowanym trybie.

 

DWA DYPLOMY JEDNOCZESNE.

Doskonale wiemy, jak ważne są dodatkowe argumenty w Twoim CV, aby zwiększyć szanse na rynku pracy. Dajemy możliwość uzyskania świadectwa ukończenia wybranych studiów podyplomowych, jednocześnie ze zdobyciem tytułu magistra - co dokumentuje Twoją wiedzę z dwóch specjalizacji czy też dziedzin.*

Dotyczy wybranych kierunków studiów*

 

STUDIA DOFINANSOWANE Z UE.

Niemal wszystkie kierunki naszych studiów zostały objęte dofinansowaniem czesnego, dzięki dwóm projektom unijnym, które wystartowały 1 kwietnia 2019 roku. Studenci, którzy rozpoczną studia projektowe, mogą liczyć nawet na 75 procent dofinansowania. Co więcej, specjalności w ramach projektów to te, będące najbardziej pożądanymi na rynku pracy.

Ale to nie wszystko! Aby uczyć nowocześnie, z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętów. Dodatkowo wprowadzone zostaną nowoczesne formy kształcenia, m.in.:

Symulator przypadków, praca w zespołach projektowych, dodatkowe certyfikowane szkolenia dla studentów (np. język migowy, szkoła prawa). Organizowane będą wizyty studyjne oraz zajęcia prowadzone w warunkach odzwierciedlających rzeczywiste warunki pracy (laboratoria tematyczne).

Na największe dofinansowanie mogą liczyć studenci, którzy wybiorą kierunek dzienny: Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna (75proc). Co więcej, jest to kierunek objęty skróconym trybem i tytuł magistra będzie można uzyskać w 4 lata zamiast 5.

W tym roku, na niższe czesne mogą liczyć kandydaci na studia I stopnia: Administrację, Pedagogikę, Elektroradiologię, Zarządzanie, BHP, Bezpieczeństwo Narodowe i  Filologię Angielską.