Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

UTW

Zapraszamy na wykład inauguracyjny

29/09/2021

Zapraszamy Państwa serdecznie do wzięcia udziału w wykładzie inaugurującym rok akademicki 2021/2022 na Uniwersytecie Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Humanitas. Wykład pt. Droga Zagłębiaków do niepodległości w okresie zaborów w naszym regionie, wygłosi prof. dr hab. Dariusz Nawrot.

Życzenia Wielkanocne

02/04/2021

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy życzymy wszystkim Państwu oraz Waszym bliskim - pogody ducha, odpoczynku i zdrowia.

Zespół pracowników Uniwersytetu Międzypokoleniowego

Dzień Babci i Dzień Dziadka

20/01/2020

Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich nadchodzącego Święta składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha i satysfakcji z wnucząt.

Zespół Uniwersytetu Międzypokoleniowego WSH

Komunikat

04/01/2021

Szanowni Państwo,
w związku z panującymi w kraju i na świecie obostrzeniami, nadal nie odbywają się zajęcia UTW Humanitas. Do odwołania pozostają również wstrzymane zpisy na UTW Humanitas. O dalszych decyzjach będziemy Państwa informować na bieżąco.

ŻYCZYMY PAŃSTWU DUŻO ZDROWIA!

Wykład inauguracyjny odwołany!

26/10/2020

Szanowni Państwo,
w związku z nowymi obostrzeniami wynikającymi z decyzji prezesa rady ministrów wykład inauguracyjny Uniwersytetu Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Humanitas zostaje odwołany. O dalszych decyzjach będziemy państwa informować na bieżąco. Przepraszamy za utrudnienia i życzymy zdrowia.

Zespół UTW Humanitas

Zapraszamy na wykład inauguracyjny

07/10/2020

Trening pamięci online

18/06/2020

Szanowni Słuchacze,
zapraszamy Państwa do skorzystania z treningu pamięci dr Edyty Bonk w odcinkach. Możecie go Państwo wykonywać w zaciszu domowym, w dowolnym dla Was czasie i sprzyjających okolicznościach.

Link do odc. 1. znajuje się TUTAJ >>  a link do odc. 2. TUTAJ >>

Nie izoluj się od wiedzy

22/04/2020
Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego? Zgłębić interesujący Cię temat lub dziedzinę? Zobaczyć jak z perspektywy studenta wyglądają wykłady na naszej Uczelni?

Zapraszamy do wzięcia udziału w wykładach i warsztatach online prowadzonych przez wykładowców Wyższej Szkoły Humanitas.

Wybierz interesujący Cię temat i dołącz do otwartych wykładów online >>

Gazeta Senior dostępna online

25/03/2020

Szanowni Państwo,
z uwagi na zaistniałą sytuację, do odwołania nie będzie dostępny na Uczelni miesięcznik Gazeta Senior. Jednak serdecznie zachęcamy Państwa do odwiedzenia serwisu internetowego Gazety >>

Zarówno numer aktualny, jak i wydania archiwalne miesięcznika możecie Państwo przeglądać, choć elektronicznie, ale w dużym formacie TUTAJ >>

Bezpłatne wsparcie psychologiczne

18/03/2020
6. doświadczonych psychologów i psychoterapeutów, rozgrzane linie telefoniczne. Akcja prowadzona przez Instytut Psychologii Wyższej Szkoły Humanitas wraz z Centrum Psychiatrii im. dr. Krzysztofa Czumy w Katowicach. Z bezpłatnej rozmowy z ekspertami mogą skorzystać także seniorzy, którzy ze względu na swój wiek znajdują się w grupie szczególnie narażonej na negatywne skutki choroby wywołanej koronawirusem >>

Pilny komunikat!

11/03/2020

Szanowni Państwo,

w trosce o Państwa bezpieczeństwo, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z ogłoszonymi zadsadami funkcjonowania Uczelni, wymuszonymi przez zagrożenie pandemiczne w kraju >>