Przejdź do treści
Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy

Aktualności

Rekrutacja trwa!

Witaj w miejscu, gdzie edukacja spotyka się z pasją, a możliwości rozwoju są nieograniczone. To my społeczność Akademii Humanitas chcemy byś do nas dołączył już teraz! Zapisz się!

Więcej informacji >>

Nowe partnerstwo dla rozwoju

Z przyjemnością informujemy o podpisaniu porozumienia o współpracy z Fundacją Rozwoju Świętochłowic. Z ramienia Akademii Humanitas umowę podpisał rektor, dr. hab. Michał Kaczmarczyk, prof. AH, natomiast Fundację Rozwoju Świętochłowic reprezentował Damian Hamerla, Prezes Zarządu.

Więcej informacji >>

Akademia Humanitas rozpoczyna kolejny projekt dofinansowany ze środków UE

Upowszechnienie i rozwój wysokiej jakości kształcenia zawodowego zgodnie z potrzebami rynku pracy w branży informatycznej to główny cel projektu, na który Akademia Humanitas uzyskała dofinansowanie ze środków UE.

Więcej informacji >>

Ruszyły dofinansowania z KFS dla studiów MBA i podyplomowych

Z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) można uzyskać wsparcie finansowe na studia podyplomowe, MBA i kursy, co stanowi doskonałą szansę na rozwijanie swoich umiejętności i podnoszenie kwalifikacji. KFS to program dedykowany zarówno pracodawcom, jak i pracownikom, a środki z niego pochodzące można przeznaczyć na różnorodne formy kształcenia ustawicznego.

Więcej informacji >>

Uwaga! Zamknięcie przejścia pod dworcem głównym w Sosnowcu

Ze względu na przebudowę stacji PKP Sosnowiec Główny od 2 lipca zostanie zamknięte przejście podziemne od strony ul. Kilińskiego.

Więcej informacji >>

Wirtualna wymiana dla studentów AH

Do grona naszych partnerów w ramach Erasmus+ dołączył Justus Liebig University Giessen. Już teraz nasi studenci mogą skorzystać z wyjątkowej wirtualnej wymiany, czyli bezpłatnych zajęć online, które oferuje uczelnia partnerska. To doskonała okazja do uzupełnienia studiów i nauki nowych kompetencji.

Więcej informacji >>

Umiędzynarodowienie Informatyki w Akademii Humanitas

Akademia Humanitas uzyskała dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej na realizację projektu „Umiędzynarodowienie Informatyki w Akademii Humanitas” nr FESL.10.25-IZ.01-074G/23. Projekt realizowany jest ze środków  Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027 w ramach Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji.

Więcej informacji >>

Psychologia królową nauk!

Za nami ranking Uczelni Wyższych Perspektywy 2024. Jak w poprzednich latach, Akademia Humanitas, utrzymuje silną pozycję, będąc na podium w rankingu regionalnym oraz w znaczącej pozycji na poziomie krajowym. W tym roku zajmujemy 3. miejsce w skali województwa i 17. miejsce w kraju, co świadczy o niezmiennym uznaniu dla jakości naszej edukacji. 

Więcej informacji >>

Instytut Nauk Prawnych Akademii Humanitas doceniony w rankingu Rzeczpospolitej

W XIII edycji rankingu Wydziałów Prawa organizowanego przez dziennik "Rzeczpospolita", Akademia Humanitas po raz kolejny zdobyła wysokie miejsca na tle ogólnokrajowym oraz wojewódzkim. Ranking uwzględniał oceny w trzech kluczowych kategoriach: potencjał naukowy, jakość kształcenia oraz współpraca z zagranicą. 

Więcej informacji >>

Konkurs Project Master 2024 na najlepszą pracę dyplomową

Instytut Nauk o Zarządzaniu i Jakości AH zaprasza do udziału w XIX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Project Master na najlepszą pracę dyplomową z zarządzania projektami. Organizatorem konkursu jest stowarzyszenie IPMA Polska, będące częścią światowego stowarzyszenia IPMA – International Project Management Association, zrzeszającego pasjonatów zarządzania projektami z całego świata. Zgłoś swoją pracę i wygraj atrakcyjne nagrody! Udział w konkursie jest bezpłatny.

Więcej informacji >>