05/07/2019

6 września - Gala Rozdania Dyplomów 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich tegorocznych absolwentów na coroczną uroczystą Galę Rozdania Dyplomów. W tym roku wydarzenie odbędzie się w piątek 6 września o godz. 17:00 w Auli Wyższej Szkoły Humanitas. Absolwenci, którzy w tym roku opuszczają mury uczelni, odbiorą z rąk władz WSH dyplomy ukończenia studiów.

Absolwentów prosimy o potwierdzenie obecności do 25 sierpnia poprzez formularz rejestracyjny: (link).

Uroczystość uświetni wyjątkowy występ Chóru ,,Bez Batuty".

Chór „Bez Batuty" powstał w 2006 roku. Zespół jest prowadzony pro bono przez nauczycieli Szkoły. Śpiewają w nim dzieci od 5-tego roku życia po ostatnią klasę gimnazjum, a także absolwenci. W repertuarze zespołu znajdują się pieśni patriotyczne, ludowe, a także kolędy. Chór zachwycił udanym występem w telewizyjnym programie „Mam talent", gościł w programie telewizyjnym „Pytanie na Śniadanie" jak również na scenie Radiowej Trójki gdzie wraz z Orkiestrą Polskiego Radia wziął udział w Koncercie Bożonarodzeniowym, zorganizowanym w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Dodatkowo, soliści często indywidualnie uczestniczą w różnych festiwalach, konkursach i programach telewizyjnych. Jedna z solistek była uczestniczką programu „The Voice Kids".