20/07/2021

Konferencja Doktorantów

Serdecznie zapraszamy do udziału w I konferencji doktorantów nauk społecznych w obszarze prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego oraz badań nad niewypłacalnością, którego współorganizatorem jest Wyższa Szkoła Humanitas.

Konferencja to pierwsze międzyuczelniane wydarzeniem organizowane wyłącznie przez doktorantów i dedykowane doktorantom.

Do udziału w konferencji zapraszamy osoby, które prowadzą badania w obszarze nauk społecznych i ekonomicznych poświęcone zjawisku niewypłacalności, upadłości oraz restrukturyzacji przedsiębiorców i osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej.

Celem konferencji jest umożliwienie zaprezentowania wyników badań prowadzonych przez młodych badaczy, wymiana poglądów i doświadczeń doktorantów, których zainteresowania naukowe koncentrują się na restrukturyzacji, upadłości i niewypłacalności nie tylko w aspekcie prawnym, ale również z uwzględnieniem elementów ekonomicznej analizy prawa oraz socjologii i aksjologii prawa.

Wystąpienie na konferencji jest bezpłatne. Pragniemy poinformować, że udział w konferencji jest bezpłatny dla: pracowników naukowych, studentów i doktorantów wszystkich uczelni oraz pracowników wymiaru sprawiedliwości. Dla pozostałych osób opłata za udział w konferencji wynosi 200zł.

Termin wydarzenia: 28 października 2021, w formule online na platformie MS Teams (szczegóły zostaną przesłane mailem do zarejestrowanych uczestników)

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie konferencji: KLIKNIJ TUTAJ