Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały:
Oddziały:
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

Aktualności

30/07/2018

Wyróżnienie dla prof. zw. dr hab. Jadwigi Stawnickiej

W środę, 25 lipca br. odbyły się główne uroczystości Miejskich i Wojewódzkich Obchodów Święta Policji w Opolu. Podczas wydarzenia prof. zw. dr hab. Jadwiga Stawnicka, Dyrektor Instytutu Bezpieczeństwa Narodowego Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu odebrała list gratulacyjny oraz medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości z rąk nadinsp. Jarosława Kalety, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu, gospodarza obchodów.

 

 

W liście skierowanym do Pani Profesor, Komendant Wojewódzki podziękował za wieloletnią działalność naukowo-dydaktyczną na rzecz Policji oraz okazane wsparcie i pomoc w pełnieniu ważnej misji społecznej.

 

- W tym miejscu pragnę szczególnie podziękować Pani za mądre i aktywne działania, które z zadowoleniem pozwalają spojrzeń n a naszą dotychczasową, konstruktywną współpracę. Pomoc ta wiele znaczy i pozwala nam skutecznie realizować spoczywające na nas obowiązki, a jednocześnie sprawia, że wizerunek Policji urasta w oczach społeczeństwa. Jest to dla mnie niezmierne istotne albowiem wpisuje Panią w grono stałych sympatyków opolskiej Policji – podkreślił nadinsp. Jarosław Kaleta.

 

Podczas uroczystości miały miejsce również mianowania na kolejne stopnia służbowe. Awans na stopień „Nadinspektora” otrzymał Komendant Wojewódzki Policji – Jarosław Kaleta. Z tej okazji list gratulacyjny wraz z podziękowaniami i życzeniami dla wszystkich funkcjonariuszy wszystkich podległych jednostek przesłał prof. WSH  dr hab. Michał Kaczmarczyk, Rektor Wyższej Szkoły Humanitas.

 

/k.u. 27.07.18/