Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały:
Oddziały:
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

Aktualności

20/11/2015

Pomóżmy Mateuszowi odnaleźć pamiątki po żonie!

W imieniu Mateusza Piechy z Rybnika, studenta elektroradiologii w Wyższej Szkole Humanitas, apelujemy do całej społeczności akademickiej, wszystkich przyjaciół uczelni oraz ludzi dobrej woli o pomoc w rozpowszechnieniu informacji na temat skradzionego mu laptopa. Mateusz, wraz z komputerem, stracił jedyne pamiątki, jakie zostały mu po jego zmarłej 1 listopada żonie.

 

Do kradzieży doszło 2 listopada, dokładnie dzień po śmierci żony Mateusza Piechy. Pogrążona w żałobie rodzina jeszcze nie zdążyła otrząsnąć się z jednej tragedii, a już doświadczyli kolejnej. W laptopie oraz na dysku zewnętrznym skradzionym wraz z komputerem zapisanych były setki zdjęć dokumentujących wspólne chwile spędzone ze zmarłą żoną, ale także córką i siostrą.

 

Skradziony sprzęt to laptop TOSHIBA L300-1FB oraz dysk zewnętrzny ADATA. Włamanie miało miejsce w Rybniku przy ul. Stawowej. Mateusz będzie wdzięczny za każde informacje mogące pomóc w odnalezieniu nośników, na których zapisane są pamiątki po ukochanej kobiecie. Mateusz apeluje także do złodzieja o oddanie przynajmniej dysku z danymi. Jest zdecydowany również na przekazanie nagrody pieniężnej.

 

Więcej informacji w materiale Faktów TVN.