Cykl spotkań dla studentów z Komendą Miejską Policji w Sosnowcu

Więcej informacji >>

Zawody prawnicze. Droga i toga – praktyczne wskazówki w planowaniu kariery

Akademia Humanitas wraz ze współorganizatorami: Stowarzyszeniem Absolwentów i Aplikantów KSSiP Votum, Naczelną Radą Adwokacką, Samorządem Studenckim AH oraz Studenckim Kołem Naukowym "Prawo w Praktyce" AH mają zaszczyt zaprosić na wydarzenie edukacyjne, dedykowane przyszłym prawnikom i wszystkim zainteresowanym karierą w wymiarze sprawiedliwości.

Więcej informacji >>

Odkryj naukę z Zagłębiowskim Maratonem Nauki!

Nauka nigdy nie była bardziej ekscytująca!

Zagłębiowski Maraton Nauki to wyjątkowe wydarzenie, które łączy pasjonatów wiedzy i nauki na różnych poziomach edukacyjnych w jedną społeczność. W samym sercu regionu śląsko-dąbrowskiego, przez sześć inspirujących tygodni, uczestnicy będą mieli szansę na zgłębianie tajemnic świata, które do tej pory wydawały się nieosiągalne.

Ogólnopolska Konferencja Naukowa

Więcej informacji >>

Mosty kulturowe i wyzwania integracji: emigranci jako aktywni uczestnicy życia społecznego w Polsce.