Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

Wygraj studia w Gliwicach

Pamiętacie nasz poprzedni konkurs? Wtedy zniknął sympatyczny Pan Human. Na osobę, która potrafiła wskazać miejsce Jego pobytu czekała nagroda - studia na jednym z naszych kierunków.

Długie i wnikliwe śledztwo pozwoliło nam ustalić, że Pan Human sfingował swoje porwanie. Przez ostatnie tygodnie pracował nad tajnym zadaniem, którym było uruchomienie w Gliwicach filii Wyższej Szkoły Humanitas.

Pan Human dobrze poznał wygląd i lokalizację miejsca, gdzie na studia trafią mieszkańcy terenów województwa śląskiego, Opolszczyzny, a być może całej Polski. Pracował i nie narzekał, bo warunki w jakich przebywał okazały się świetne, towarzyszył mu szampański nastrój i dopisywało znakomite towarzystwo w gościnnych progach Cechowni.

Pan Human musi jednak powrócić do obowiązków w głównej siedzibie Uczelni i obawia się konsekwencji swojego zachowania. Twoim zadaniem będzie mu pomóc i usprawiedliwić długą nieobecność.

Jeżeli chcesz zdobyć indeks na kierunku PRAWO lub PSYCHOLOGIA weź udział w konkursie! Śmiałkowie, oto Wasze zadanie.

  • Jeżeli chcesz studiować PRAWO:

Napisz mowę obrończą Pana Humana, który zniknął na kilka tygodni nie informując władz Uczelni o zamiarach i miejscu pobytu.

  • Jeżeli chcesz studiować PSYCHOLOGIĘ:

Napisz jaki motyw psychologiczny towarzyszył Panu Humanowi podczas jego sfingowanego porwania. 

Regulamin

Zgłoszenie

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy (KLIKNIJ TUTAJ)

2. Wybierz jedną z kategorii:

Kategoria I (kierunek prawo) – na napisaniu mowy obrończej Pana Humana, który zniknął na kilka tygodni nie informując władz Uczelni o zamiarach i miejscu pobytu.
Kategoria II  (kierunek psychologia) – na opisaniu jaki motyw psychologiczny towarzyszył Panu Humanowi podczas jego sfingowanego porwania.  

3. Stwórz pracę o maksymalnej długości 8.000 znaków (ze spacjami)  w formacie .doc lub .pdf

4. Prześlij pracę konkursową na adres e-mail: konkurs@humanitas.edu.pl 
Tytuł e-maila musi zawierać imię i nazwisko tożsame z tym podanym w formularzu zgłoszeniowym oraz temat w którym zgłaszana jest praca według wzoru (imię, nazwisko - kategoria)

5. Jedna osoba może zgłosić jedną pracę konkursową.

6. Na zgłoszenia czekamy, od 11 do 22 czerwca 2021 roku, do godziny 23:59:59  

7. Wyniki Konkursu podany zostanie przez Organizatora do wiadomości publicznej 30.06.2021 roku na profilu społecznościowym Facebook Organizatora po uprzednim kontakcie z Laureatem. 

8. Szczegóły znajdują się w zakładce Regulamin.