Przejdź do treści
Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy

Zespół Marketingu i Komunikacji

Akademia Humanitas
ul. Kilińskiego 43
41-200 Sosnowiec

tel.: 32 363-12-03, 32 363-12-18
e-mail: marketing@humanitas.edu.pl
Pokój: 003,004

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00

Pracownicy:

Kierownik Zespołu Marketingu i Komunikacji
Katarzyna Łopacińska
tel.: 32 363-12-30, 505 575 142
e-mail: katarzyna.lopacinska@humanitas.edu.pl

Specjalista ds. grafiki i kreacji multimedialnych
Remigiusz Tabaka
tel.: 32 363-12-30
e-mail: remigiusz.tabaka@humanitas.edu.pl

Specjalista ds. content marketingu
Joanna Neumann
tel.: 32 363-12-30
e-mail: joanna.neumann@humanitas.edu.pl

Specjalista ds. marketingu i administracji
Dorota Walczak-Waler
tel.: 32 363-12-30
e-mail: dorota.walczak-waler@humanitas.edu.pl

Specjalista ds. social media
Simon Homan
tel.: 32 363-12-30
e-mail: simon.homan@humanitas.edu.pl

Specjalista ds. marketingu i komunikacji
Anna Drynda-Sopniewska
tel.: 32 363-12-30
e-mail: anna.drynda-sopniewska@humanitas.edu.pl

Specjalista ds. eventów
Aleksandra Gola-Szczeszek
tel.: 32 363-12-30
e-mail: aleksandra.gola-szczeszek@humanitas.edu.pl