Marzenia w funkcji celów - zawsze dostajesz to czego pragniesz

O warsztatach

Kiedy słyszymy zdanie: „Nie powiem Ci o swoim marzeniu bo się nie spełni”, na usta pcha się odpowiedź: „jeśli mi nie opowiesz to na pewno się nie spełni!”. Konstruowanie marzeń w funkcji celu to jedyny skuteczny sposób na ich spełnianie! Pozwól sobie osiągnąć wszystko, zarządzaj marzeniami i decyduj o ich spełnianiu! Nie zrzucaj ich ciężaru na przypadek lub zdarzenia losowe. Zadbaj o swoje marzenia samodzielnie!

Uczestnicy

Warsztaty adersowane są do osób, które pragną podejmować bardziej świadome wybory oraz swoje marzenia zmianiać w konkretne cele i działania.

Korzyści

Po szkoleniu uczestnik:

• zna i rozumie definicje i pojęcia związane z realizacją celów,
  • zna i rozumie funkcje ludzkiej podświadomości wpływające na realizacje zamierzeń,
  • potrafi konstruować cele i marzenia zgodnie z S.M.A.R.T.,
  • zna i potrafi zastosować skuteczne techniki realizacji własnych zamierzeń.

Założenia programowe

• Definicje i pojęcia celu.
  • Zadziwiające funkcje podświadomości.
  • Marzenia w funkcji S.M.A.R.T.
  • Skuteczne metody realizacji celu.

Sylwetka trenera

Live coach, socjolog i pedagog. Trener posiadający rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Akademii Trenerów Biznesu. Autor warsztatów rozwojowych dla młodzieży wykorzystujących techniki parateatralne i cyrkowe (szczudła, kuglarstwo). Założyciel i lider kabaretu Pojutrze oraz teatru ulicznego Dialog Współautor warsztatów teatru improwizacji dla trenerów. Prowokator i improwizator.

Termin i cena

Czas trwania: 1 dzień - 5 godzin dydaktycznych

Termin realizacji: 24.10.2016 r., godz. 1500 - 1900

Cena: 175 zł, słuchacze i absolwenci WSH 140 zł

Wypełnij formularz zgłoszenia online

W przypadku realizacji warsztatów w formule szkolenia zamkniętego (dla 10 – 20 osobowej grupy uczestników z jednej instytucji) założenia programowe, czas realizacji, termin i miejsce szkolenia oraz odpłatność ustalamy indywidualnie ze Zleceniodawcą.

Pobierz formularz zapytania dot. realizacji szkolenia zamkniętego