Zarządzanie absurdem w sprzedaży

O warsztatach

Zauważyłeś, że nie zawsze kierujesz się rozsądkiem dokonując zakupu? Nie martw się, wszyscy tak mamy. Sprzedaż i zakup to nie proces racjonalny i przemyślany. To często czysty absurd. W dodatku zupełnie przewidywalny. Naucz się projektować proces sprzedaży z uwzględnieniem absurdalnych powodów determinujących zakupy. Twórz swoją ofertę w oparciu o zasady wpływu niejednokrotnie daleko odległe od zdrowego rozsądku. Rozkochaj w sobie klientów trafiając dokładnie w ich potrzeby.

O uczestnikach

Warsztat skierowany jest do osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności sprzedażowe. Głównymi adresatami szkolenia są osoby posiadające doświadczenie w sprzedaży.

Korzyści

Po szkoleniu uczestnik:

• zna i rozumie pojęcia związane z absurdem w ujęciu biznesowym,
  • potrafi konstruować oferty sprzedażowe bazując na irracjonalności klientów,
  • potrafi tworzyć marketing produktu lub marki wykorzystując zjawisko irracjonalności,
  • potrafi przewidywać nieracjonalne sposoby podejmowania decyzji klientów.

Założenia programowe

• Definicje absurdu w sprzedaży.
  • Techniki tworzenia ofert sprzedażowych w oparciu i irracjonalność.
  • Irracjonalność w służbie marketingu.
  • Przewidywanie zachowań irracjonalnych.

Sylwetka trenera

Live coach, socjolog i pedagog. Trener posiadający rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Akademii Trenerów Biznesu. Autor warsztatów rozwojowych dla młodzieży wykorzystujących techniki parateatralne i cyrkowe (szczudła, kuglarstwo). Założyciel i lider kabaretu Pojutrze oraz teatru ulicznego Dialog Współautor warsztatów teatru improwizacji dla trenerów. Prowokator i improwizator.

Termin i cena

Czas trwania: 1 dzień - 5 godzin dydaktycznych

Termin realizacji: ustalany po utworzeniu grupy, godz. 1500 - 1900

Cena: 175 zł, słuchacze i absolwenci WSH 140 zł

Wypełnij formularz zgłoszenia online

W przypadku realizacji warsztatów w formule szkolenia zamkniętego (dla 10 – 20 osobowej grupy uczestników z jednej instytucji) założenia programowe, czas realizacji, termin i miejsce szkolenia oraz odpłatność ustalamy indywidualnie ze Zleceniodawcą.

Pobierz formularz zapytania dot. realizacji szkolenia zamkniętego