13/03/2024

Zawody prawnicze. Droga i toga – praktyczne wskazówki w planowaniu kariery

Akademia Humanitas wraz ze współorganizatorami: Stowarzyszeniem Absolwentów i Aplikantów KSSiP Votum, Naczelną Radą Adwokacką, Samorządem Studenckim AH oraz Studenckim Kołem Naukowym "Prawo w Praktyce" AH mają zaszczyt zaprosić na wydarzenie edukacyjne, dedykowane przyszłym prawnikom i wszystkim zainteresowanym karierą w wymiarze sprawiedliwości.

To spotkanie to wyjątkowa okazja do zdobycia praktycznej wiedzy o drodze dojścia do wymarzonego zawodu. Przybliżymy Ci także procesy egzaminów wstępnych, przebieg aplikacji oraz szczegóły egzaminu końcowego. Dowiesz się więcej o codziennej pracy - bezpośrednio od praktyków.

Gdzie? Aula im. Czesława Kupisiewicza Akademii Humanitas
Kiedy? 6 kwietnia 2024, 11:30-14:45
Kontaktpatrycja.dolniak@humanitas.edu.pl

Program:

Etap 1: Moja historia kariery prawniczej - prelegenci, młodzi eksperci z różnych dziedzin prawa, podzielą się swoimi doświadczeniami z aplikacji i pracy zawodowej.

Etap 2: Sesja Q&A prawniczych zawodów. Tu odpowiadamy na wasze pytania.

Etap 3: Dyskusja – wspólna rozmowa i możliwość indywidualnych rozmów z każdym z ekspertów.

Prelegenci:

Wśród zaproszonych znajdą się m.in. sędziowie, asesorzy, prokuratorzy, adwokaci oraz aplikanci.
Nie przegap okazji do zdobycia cennych informacji bezpośrednio od prawników aktywnie działających w różnych sektorach prawa.

Dołącz do nas i kształtuj swoją przyszłość! <<formularz zapisu>>

Droga i Toga