V Konferencja Gospodarka-Zmiany-Zarządzanie

25/10/2017

W imieniu organizatorów, Instytutu Zarządzania i Ekonomii Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu oraz Instytutu Przedsiębiorstwa Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie mamy zaszczyt zaprosić do uczestnictwa w V Międzynarodowej Konferencji Naukowej Gospodarka-Zmiany-Zarządzanie. Wydarzenie pod patronatem Prezesa Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego odbędzie się dnia 8 grudnia br. w siedzibie uczelni w Sosnowcu.

Podczas Konferencji zostaną poruszone tematy związane z ekonomicznymi aspektami zarządzania. Najważniejszym problemem poddanym dyskusji będzie „zarządzanie zmianami” z uwzględnieniem innowacyjności małych i średnich przedsiębiorstw. Referaty dotyczące omawianego zagadnienia zostaną opublikowane w czasopiśmie Zeszyty Naukowe Wyższej Szkoły Humanitas Zarządzanie.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie prof. Witold Orłowski, członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej, Rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula, który wygłosi wykład pt. "Zmieniający się biznes w dynamicznie zmieniającym się świecie".

Zgłoszenia do udziału w wydarzeniu przesyłać można drogą elektroniczną do dnia 19 listopada br.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Konferencji.

/k.u. 25.10.17/