Aktualności

Rozdanie dyplomów Distance Learning

20/12/2017

W ramach nowatorskiego programu kształcenia na odległość adresowanego do młodzieży zagranicznej, grupa studentów z Uniwersytetu im. Alfreda Nobela w Dnieprze, na Ukrainie, odebrała dyplomy ukończenia studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie o specjalności Zarządzanie firmą na rynkach krajowych i zagranicznych. Wydarzenie odbyło się w sobotę 16 grudnia w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu.

 

 

- Dziś kończą Państwo ważny etap swojego życia – studia w Wyższej Szkole Humanitas. Jestem przekonany, że zdobyli Państwo, nie tylko cenną wiedzę merytoryczną, ale przede wszystkim umiejętności zawodowe i postawy społeczne, tak istotne dziś dla prawidłowego wykonywania ról zawodowych. Mam też nadzieję, że uczelnia dała Państwu coś wyjątkowego także w wymiarze społecznym – pozwoliła nawiązać przyjaźnie, poznać język i tradycje polskie oraz otworzyć się na drugiego człowieka. Wierzę, że dyplom, który Państwo dziś odebraliście będzie przepustką do kariery zgodnej z Państwa założeniami i zamierzeniami – zwrócił się do absolwentów prof. WSH dr hab. Michał Kaczmarczyk, Rektor Wyższej Szkoły Humanitas.

 

Komisja egzaminacyjna zdecydowała o wyróżnieniu prac dyplomowych następujących studentów: 

 

  • Iuliia Bulatova
  • Iuliia Kryklyvets
  • Andrii Svystun
  • Valerii Yeskov.

 

W ramach projektu Distance Learning Management Studies młodzież z innych państw uczestniczyła w zajęciach zarówno w Polsce, jak i prowadzonych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych,  na platformie e-learningowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu oferta nauczania została dostosowana do indywidualnych potrzeb studentów zza granicy, którzy nie mogą regularnie uczestniczyć w tradycyjnych zajęciach.

 

E-learning to przyjazna forma kształcenia dająca możliwość zniesienia bariery czasu i przestrzeni, która często uniemożliwia podjęcie nauki kandydatom z odległych miast czy krajów. Wyeliminowane zostają też koszty dojazdów i zakwaterowania.