Aktualności

Gala Studiów Podyplomowych już za nami!

27/06/2018

Blisko 200 absolwentów odebrało dyplomy ukończenia studiów podyplomowych z zakresu biznesu, administracji oraz wybranych kierunków pedagogicznych. Uroczysta gala odbyła się w środę, 27 czerwca w auli Wyższej Szkoły Humanitas. Gościem specjalnym wydarzenia była dr Irena Kamińska-Radomska, mentorka, założycielka uznanej firmy szkoleniowej The Protocol  School of Poland, która wygłosiła wykład na temat etyki w biznesie.

 

 

Wydarzenie rozpoczął prof. WSH dr hab. Michał Kaczmarczyk, Rektor Uczelni, który pogratulował obecnym nie tylko nowej wiedzy, kompetencji i umiejętności, ale także budowy wokół siebie kapitału społecznego, wypracowania nowych relacji oraz zdobycia niezwykle istotnej wartości dodanej studiów: przyjaźni, znajomości, kontaktów zawodowych i prywatnych. W swoim przemówieniu Rektor podkreślił również, że uroczysty moment otrzymania dyplomu jest nie tylko sukcesem osób kończących studia, ale także całej uczelni.

 

Następnie absolwenci studiów podyplomowych osobiście odebrali dyplomy z rąk mgr Mai Chyży-Dudek, Prodziekan ds. współpracy z zagranicą. Elementem kończącym oficjalną część Gali było wręczenie przez mgr Agatę Dudek, Wicekanclerz WSH, wyróżnień najlepszym absolwentom.

 

Tradycją już, stał się miły akcent jakim jest losowanie nagród ufundowanych przez Partnerów Biznesowych Wyższej Szkoły Humanitas. W tym roku wśród upominków znalazły się m.in.: tablet, samochód Skoda na weekend, Weekend w hotelu dla dwóch osób, Vouchery do Śląskiego Wesołego Miasteczka – Legendia, vouchery na szkolenia oraz zestawy książek.

 

Galę zakończył wykład mentorki programu TVN „Projekt Lady” dr Ireny Kamińskiej-Radomskiej zatytułowany „Etykieta w biznesie”.

 

Łącznie, w roku akademickim 2017/2018 studia podyplomowe w Wyższej Szkole Humanitas ukończyło blisko 2200 osób.

 

/k.u. 27.06.18/

 

Sponsorzy nagród: