Aktualności

Prawo administracyjne w praktyce – zmiana godziny!

19/06/2015

Instytut Administracji i Prawa Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu wraz z Kołem Naukowym Studentów Prawa Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu „Prawo w praktyce” oraz Stowarzyszeniem Badań nad Źródłami i Funkcjami Prawa „Fontes” serdecznie zapraszają na seminarium naukowe pt.: "Stosowanie prawa administracyjnego w praktyce". Seminarium odbędzie się dnia 30 czerwca 2015 roku. W związku z dużym zainteresowanie seminarium, zmieniona została sala oraz godzina jego rozpoczęcia!

 

Seminarium „Stosowanie prawa administracyjnego w praktyce” rozpocznie się o godz. 10:00 i odbędzie się w auli WSH. Dziękując za ogromne zainteresowanie inicjatywą naukową, serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w obradach!

 

Zasadniczym celem seminarium naukowego będzie wymiana doświadczeń naukowych, jak również praktycznych związanych z tematem praktycznego stosowania prawa administracyjnego. Seminarium stanowi już trzecie przedsięwzięcie naukowe z cyklu zaplanowanego przez IAiP WSH oraz Stowarzyszenia Badań nad Źródłami i Funkcjami Prawa "Fontes".

 

Ramowy program seminarium - POBIERZ