Dr Mariusz Lekston nowym Rektorem Akademii Humanitas

Szanowni Państwo!

W związku z faktem, że Dr hab. Michał Kaczmarczyk, prof. AH, kończy pełnienie obowiązków Rektora naszej Uczelni z dniem 30 września 2024 r., zdecydowałem o wyznaczeniu do sprawowania funkcji Rektora Akademii Humanitas Dr. Mariusza Lekstona, dotychczasowego Prorektora ds. organizacyjno-prawnych i polityki kadrowej. Po dopełnieniu proceduralnych wymagań określonych w statucie, Dr Mariusz Lekston obejmie funkcję Rektora z dniem 1 października 2024 r.

Aleksander Dudek
Założyciel

Razem możemy więcej! – Zbiórka na rzecz poszkodowanych przez powódź

Ostatnie wydarzenia związane z powodzią w naszym kraju sprawiły, że wiele rodzin z dnia na dzień straciło dach nad głową, dobytek i poczucie bezpieczeństwa. W obliczu tej tragedii kluczowe staje się jedno – solidarność.

Rekrutacja trwa!

Witaj w miejscu, gdzie edukacja spotyka się z pasją, a możliwości rozwoju są nieograniczone. To my społeczność Akademii Humanitas chcemy byś do nas dołączył już teraz! Zapisz się!

Więcej informacji >>

Rozwijaj swoje kompetencje z Akademią Humanitas i zdobądź dofinansowanie na studia podyplomowe!

Oferta studiów podyplomowych i szkoleń Akademii Humanitas jest już dostępna w Bazie Usług Rozwojowych, serwisie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Platforma ta umożliwia połączenie jednostek szkoleniowych z osobami pragnącymi poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Dzięki dofinansowaniu do nawet 95% możesz zainwestować w swoją przyszłość i zdobyć nowe kwalifikacje.

Więcej informacji >>

Ruszyły zapisy na bezpłatne szkolenia w ramach projektu „Kompetencje przyszłości na rynku pracy”

Rozwijaj kompetencje przyszłości z Akademią Humanitas! Już dziś zapisz się na bezpłatne szkolenia finansowane ze środków Unii Europejskiej. Pierwsze szkolenie już w listopadzie 2024 r.

Więcej informacji >>

Jak elektromobilność zmienia rynek?

„Elektromobilność – od podstaw do biznesu”, czyli spotkanie Śląskiego Klubu Biznesu, które odbyło się 12 września 2024 r., przyciągnęło przedsiębiorców i ekspertów zainteresowanych nowoczesnymi technologiami i przyszłością transportu. Wydarzenie zorganizowane we współpracy z Akademią Humanitas było doskonałą okazją, aby poznać przyszłość zrównoważonego transportu oraz dowiedzieć się, jak elektromobilność może wpłynąć na rozwój biznesu.

Dostęp do serwisu rp.pl

Z przyjemnością informujemy, że przygotowaliśmy dla naszych studentów oraz współpracowników możliwość korzystania z nielimitowanego dostępu do serwisu rp.pl. W celu odbioru dostępów wystarczy przejść krótką rejestrację korzystając z dedykowanego linku. Należy zwrócić uwagę, że rejestrację przechodzi się tylko raz.

Co zapewnia dostęp do serwisu rp.pl?

Dostęp do rp.pl zawiera większość treści z Rzeczpospolitej, ale także dodatkowe ekskluzywne komentarze, opinie, szersze opracowania dostępne tylko w serwisie. Szczególnie teraz, w czasach wielu zmian politycznych, ekonomicznych i społecznych warto posiadać dostęp do sprawdzonych i starannie przygotowanych treści. Na bieżąco otrzymacie Państwo komentarze i interpretacje wydarzeń przygotowane przez najlepszych dziennikarzy. W ramach subskrypcji możecie również czytać treści biznesowe, ekonomiczne, prawne i specjalistyczne. Subskrypcja rp.pl to nie tylko treści polityczne i biznesowe, ale też artykuły do czytania w wolnym czasie – szczególnie polecamy magazynowe treści Plusa Minusa.

Link do rejestracji lub odbioru rp.pl: https://partner.rp.pl/hum

Link do korzystania z rp.pl: https://www.rp.pl/

Zapraszamy do krótkiej rejestracji zgodnie z poniższymi informacjami

Biblioteka nieczynna

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniach 15-16.08.2024 r. Biblioteka AH będzie nieczynna.

Akademia Humanitas i NSZZ „Solidarność” Policji razem dla edukacji

Z dumą ogłaszamy, że Akademia Humanitas podpisała porozumienie o współpracy z Organizacją Międzyzakładową Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Solidarność Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Region Śląsko-Dąbrowski z siedzibą w Bytomiu.

Oświadczenie Akademii Humanitas