Aktualności

SWAP Party z CRK

08/03/2017

Centrum Rozwoju Kobiet WSH zaprasza na wyjątkową „Kobiecą Środę”! Już 22 marca od 17:00 do 19:30 w murach Wyższej Szkoły Humanitas odbędzie się SWAP Party. To znakomita okazja, aby zrobić wiosenne porządki w swoich szafach z ubraniami, a przy okazji stać się posiadaczką nowych ubrań i akcesoriów w swojej kolekcji.

 

Ile razy kupiłaś coś tylko dlatego, że była atrakcyjna promocja... a później żałowałaś? Ile razy dostałaś sweter, sukienkę lub inne ubranie w kolorze, którego nie lubisz albo w fasonie, który zupełnie do Ciebie nie pasuje?  Ile razy próbowałaś pozbyć się torebki, z którą rzadko chodzisz, ale było Ci jej żal? Ile razy wmawiałaś sobie, że jeansy sprzed ciąży jeszcze się przydadzą?

 

Jeżeli znasz wszystkie powyższe sytuacje, aż nazbyt dobrze, to znaczy, że nie może zabraknąć cię podczas SWAP Party w Humanitas. Mega wymianka, to nie tylko okazja na przewietrzenie swojej szafy i wyszperania fajnych ciuszków. To przede wszystkim szansa na to, żeby się nauczyć jak jej ponownie nie „zagracić”. Z pomocą wszystkim Paniom przyjdą  ekspertki w dziedzinie stylizacji ubioru: Izabela Jakubek oraz Teresa Dulik z ITI Style. W ramach SWAP Party nasze stylistki doradzą czy wybrana przez Ciebie bluzka czy sukienka pasują do Twojej figury.

 

Szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajdziesz TUTAJ.