Promocje 2017/2018

Humanitas od lat wspiera kandydatów na studia oraz swoich absolwentów oferując im liczne bonifikaty i promocje. Wybierz swój kierunek studiów i skorzystaj z atrakcyjnych zniżek.

Promocje dla kandydatów na studia I i II stopnia
"Weź czesne w swoje ręce" - 600 zł zniżki czesnego oraz wpisowe 0 zł

Kandydaci na studia, którzy zapiszą się na studia do 31.03.2018 r. otrzymają bonyfikatę:

  • Złóż kwestionariusz on-line do 31.03.2018 r. - otrzymaj: zniżkę w wysokości 600 zł na drugim semestrze studiów oraz opłata wpisowa 0 zł.

  • Złóż kwestionariusz on-line po 31.03.2018 r. - nie płać opłaty wpisowej 0 zł.

Sprawdź, ile zyskasz. Przy opisie kierunku studiów w zakładce opłaty, znajdują się wyliczenia.


 
 
"1000+" - za płatność za semestr z góry

Kandydaci na studia, którzy zdecydują się na płatność czesnego za cały semestr z góry, otrzymują bonifikatę w wysokości 100 zł na każdym semestrze studiów.

  • Podpisz umowę do końca trwania rekrutacji - zyskaj 100 zł na każdym semestrze opłaconym z góry oraz opłata wpisowa 0 zł.
1000+ za płatność za semestr z góry
 
"Studia dla służb mundurowych" - studia do 25% taniej

Kandydaci na studia I, II stopnia, jednolite magisterskie lub studia podyplomowe, którzy reprezentują sektor służb mundurowych (pracują w policji, wojsku, straży pożarnej, straży miejskiej, służbie celnej itp.) otrzymują bonifikatę w wysokości 15% kosztów czesnego.

Dodatkowo 10% otrzymują członkowie mundurowych organizacji związkowych, z którymi Humanitas zawarła porozumienie o współpracy.

  • Podpisz umowę do końca trwania rekrutacji - zyskaj zniżkę czesnego w wysokości nawet do 25% oraz opłata wpisowa 0 zł.

Kandydaci na studia korzystający z promocji "Studia dla służb mundurowych" zobligownani są do okazania stosownego dokumentu przy zapisie na studia.

 
"Studia dla techników elektroradiologii" - studia do 25% taniej

Kandydaci na studia, będący członkami Polskiego Stowarzyszenia Techników Elektroradiologii, Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Techników Medycznych Elektroradiologii lub Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Techników Medycznych Radioterapii otrzymują bonifikatę w wysokości 20% kosztów czesnego na kierunku Elektroradiologia (wysokość obniżki 2544 zł) oraz na studiach II stopnia na kierunku zarządzanie (wysokość obniżki 1668 zł) - specjalność: Zarządzanie placówkami radiologii.

Dodatkowo 5% otrzymują członkowie Polskiego Stowarzyszenia Techników Elektroradiologii, Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Techników Medycznych Elektroradiologii lub Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Techników Medycznych Radioterapii zameldowani w odległości powyżej 300km od siedziby WSH. Uczelnia wymaga potwierdzenia meldunku.

  • Podpisz umowę do końca trwania rekrutacji - zyskaj zniżkę czesnego w wysokości nawet do 25% oraz opłata wpisowa 0 zł.

Kandydaci na studia korzystający z promocji "Studia dla techników elektroradiologii" zobligownani są do okazania stosownego dokumentu przy zapisie na studia.

 
"Absolwent szkół partnerskich"

Kandydaci na studia, będący absolwentami szkół partnerskich Wyższej Szkoły Humanitas, otrzymują bonifikatę w wysokości 700 zł.

  • Podpisz umowę do końca trwania rekrutacji - zyskaj 700zł (3 i 4 rata czesnego na wybranym semestrze pomniejszone o 150 zł oraz opłata wpisowa 0zł)
Absolwent szkół partnerskich
 
Promocja "Studia dla komorników"

Kandydaci na kierunek Prawo - studia jednolite magisterskie, posiadający uprawnienia Komornika Sądowego uprawnieni są do zniżki w wysokości 900zł.

  • Podpisz umowę do końca trwania rekrutacji - zyskaj 900zł (4 i 5 rata czesnego na semestrze 10 obniżona o 250zł każda oraz opłata wpisowa 0zł)
Studia dla komorników
 
Promocje dla studentów innych uczelni

"Okienko transferowe" - za przejście do Humanitas - 1000 zł w prezencie

Przenieś się z innej uczelni na semestr wyższy niż pierwszy i otrzymaj bonifikatę w wysokości 1000 zł  (trzy raty czesnego na ostatnim semestrze obniżone o 200zł każda oraz opłata wpisowa 0zł).

Promocje dla studentów Humanitas

"Studia równoległe" - studia 50% tańsze

Studenci studiów I, II stopnia lub jednolitych magisterskich:
w trakcie studiów rozpocznij studia na drugim kierunku i otrzymaj bonifikatę w wysokości 50% kosztów czesnego na drugim kierunku.

"Studia podyplomowe dla studentów Humanitas" - bonifikata 30%

Studenci studiów I, II stopnia lub jednolitych magisterskich:
w trakcie studiów rozpocznij studia podyplomowe i otrzymaj bonifikatę w wysokości 30% ceny na studiach podyplomowych.

Promocje dla absolwentów Humanitas

"Absolwent Humanitas" - bonifikata 1000 zł

Absolwenci studiów I stopnia lub studiów podyplomowych:
rozpocznij naukę na studiach II stopnia zyskaj 700zł (ostatnia rata czesnego na wybranym semestrze obniżona o 300zł oraz opłata wpisowa 0zł).
Zyskaj dodatkowo 300zł w przypadku podpisania umowy do 30 dni po obronie (przedostania rata czesnego na wybranym semestrze pomniejszona o 300zł).

"Drugi kierunek studiów" - bonifikata 20%

Absolwenci studiów I, II stopnia, jednolitych magisterskich lub studiów podyplomowych:
rozpocznij naukę na studiach (I stopnia lub studia jednolite magisterskie) na nowym kierunku i otrzymaj bonifikatę w wysokości 20% kosztów czesnego.

Absolwenci studiów II stopnia lub jednolitych magisterskich:
rozpocznij naukę na studiach II stopnia na nowym kierunku i otrzymaj bonifikatę w wysokości 20% kosztów czesnego.

"Studia podyplomowe dla absolwenta Humanitas" - bonifikata 30%

Absolwenci studiów I lub II stopnia lub studiów jednolitych magisterskich:
rozpocznij studia podyplomowe i otrzymaj bonifikatę w wysokości 30% ceny na studiach podyplomowych.

Uwaga!

Promocje nie łączą się! Wybierz najkorzystniejszą promocję dla siebie.

Kandydaci zapisujący się na studia na kierunek Psychologia na tryb dla osób z wyższym wykształceniem nie uiszczają opłaty wpisowej w wysokości 400 zł - inne promocje nie obowiązują.