22/03/2024

Pomożesz? Bo możesz. Masz to w genach!

Drogi Studencie,

zwracamy się do Ciebie z ważnym apelem i serdecznym zaproszeniem do wzięcia udziału w wolontariacie. Nasza uczelnia, we współpracy z Fundacją DKMS, organizuje akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku, która odbędzie się w dniach 15-21 kwietnia. Twoja pomoc jako wolontariusza może przyczynić się do uratowania życia.

Rola wolontariusza w tej akcji to nie tylko szansa na pomoc innym, ale również okazja do zdobycia nowych doświadczeń, rozwijania umiejętności interpersonalnych oraz poznanie inspirujących ludzi. Twoje wsparcie może znaczyć różnicę w życiu kogoś, kto walczy o każdy kolejny dzień.

Szczegóły akcji:

• Data: 15-21 kwietnia
  • Lokalizacja: Akademia Humanitas w Sosnowcu
  • Oczekiwania wobec wolontariuszy: pomoc w organizacji punktów rejestracji, rejestracja potencjalnych dawców szpiku, działania promocyjne akcji.

Nie potrzebujesz specjalnych kwalifikacji, aby móc pomagać - szukamy osób otwartych, komunikatywnych i gotowych do działania. Każdy wolontariusz otrzyma niezbędne szkolenie oraz materiały informacyjne, które pomogą w efektywnej pomocy i komunikacji z uczestnikami akcji.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z Liderką akcji - Wiktorią Grabowską (numer telefonu: 533938035).