Aktualności

WSH dla przedszkolaków z Jastrzębia

19/05/2017

Dzięki dofinansowaniu, o które wnioskowało Biuro Projektów działące w Wyższej Szkole Humanitas, dzieci z Publicznego Przedszkola nr 3 w Jastrzębiu Zdroju cieszyć się mogą zupełnie nowym placem zabaw.

  

Przedszkolaki będą mogły przetestować swoją sprawność fizyczną na takich atrakcjach jak: jupiter 4d, mostek równoważny, flox czwórka czy krążki wspinaczkowe. Nowy plac zabaw to nie tylko frajda dla korzystających z niego maluchów, ale też świetny sposób na prowadzenie specjalistycznych zajęć edukacyjno-terapeutycznych dla dzieci z niepełnosprawniościami. Życzymy udanej i bezpiecznej zabawy!

  

Wartość placu zabaw, który otrzymała placówka z Jastrzębia wynosi 28.500,00 złotych.

  

Wszystko to w ramach projektu: „Słoneczne Przedszkola - realizacja zajęć specjalistycznych dla dzieci z niepełnosprawnościami w 14 przedszkolach województwa śląskiego". Jest on realizowany w ramach działania 11.1.3 RPO WSL i ma na celu między innymi przyczynienie się do poprawy jakości edukacji przedszkolnej z uwzględnieniem potrzeb rozwojowych, edukacyjnych, a także możliwości psychofizycznych przedszkolaków.