Dyktando w języku angielskim - konkurs dla uczniów!

26/04/2018

zaprasza do udziału w III edycji dyktanda w języku angielskim organizowanego

30 maja 2018 r. o godzinie 9.30.
w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu

Dyktando skierowane jest do uczniów szkół średnich z całej Polski, a jego celem jest poznanie oraz zbliżenie do siebie użytkowników języka angielskiego, jako globalnego lingua franca.

Dodatkowym atutem Dyktanda Wyższej Szkoły Humanitas jest możliwość zmierzenia się z ortografią języka angielskiego, która podobnie jak ortografia języków słowiańskich charakteryzuje się wieloma niuansami.

Na laureatów Dyktanda Wyższej Szkoły Humanitas czekają cenne nagrody!

Etapy konkursu:

1. Dyktando.
  2. Ewentualnej dogrywki w formacie „spelling competition”, w trakcie której osoby z tą samą ilością punktów po części pisemnej zmierzą się z pisownią słów podanych przez członków komisji do momentu eliminacji pozostałych kandydatów.

W trakcie oczekiwania na wyniki konkursu organizatorzy zapewniają warsztaty językowe dla uczniów oraz nauczycieli prowadzone przez studentów kierunku Filologia Angielska.

Zgłoszenia:

Szkoły pragnące wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu prosimy o zgłoszenie uczestnictwa pod adresem e-mail: andrzej.stanek@humanitas.edu.pl. W odpowiedzi otrzymacie Państwo szczegółowe informacje na temat terminów oraz zasad uczestnictwa. Koszt udziału w kokursie wynosi 10 zł/os.

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ

Wymagane dokumenty: