Aktualności

Zmarł Dr Andrzej Bulzak

18/11/2018

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Dra Andrzeja Bulzaka - Dyrektora Instytutu Psychologii Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu, byłego rektora i dziekana Wydziału Psychologii Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University, samorządowca województwa małopolskiego.

 

 

 

Odszedł od nas wybitny psycholog, specjalista w zakresie neuropsychologii, psychologii klinicznej i sądowej, autor cenionych publikacji naukowych i dydaktycznych.

 

Żegnamy człowieka wielkiej mądrości, życzliwości, dobroci i skromności, przyjaciela Studentów, który całe swoje życie poświęcił Nauce i działalności publicznej.

 

Nabożeństwo Żałobne odprawione zostanie w Kościele NMP Królowej Polski w Świniarsku (Świniarsko 235, 33-395 Chełmiec), dnia 20 listopada 2018r. o godz. 13:00, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce Spoczynku (Cmentarz, 33-300 Nowy Sącz (dzielnica Helena), ul. Świętej Heleny 2). Uczelnia zapewnia transport, autobus będzie czekał na parkingu przy WSH o godz. 9:30.

 

W imieniu społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Humanitas Rodzinie i Bliskim Zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia

 

Senat, Rektor - prof. WSH dr hab. Michał Kaczmarczyk, Kanclerz - Aleksander Dudek