Aktualności

Uroczystości w ZSOiT w Wojkowicach z udziałem WSH

12/12/2016

Środa 7 grudnia upłynęła w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach pod znakiem uroczystości ważnych dla całej społeczności uczniowskiej. Pierwszą z nich było uroczyste otwarcie wyremontowanej sali gimnastycznej, drugą zaś ślubowanie klas pierwszych, które miało miejsce w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach. W obu wydarzeniach udział brała również prodziekan Wyższej Szkoły Humanitas, mgr Ewa Kraus.

 

Otwarcie świeżo wyremontowanej sali gimnastycznej w ZSOiT w Wojkowicach to spełnienie marzeń uczniów tej placówki. Zmodernizowana sala zyskała nową nawierzchnię, nowoczesną tablicę wyników, bramki materacowe oraz elektryczne kotary grodzące. Nowy wygląd zyskały także szatnie i natryski. Inwestycja ta została zrealizowana przez Starostwo Powiatowe w Będzinie w ramach ,,Programu Rozwoju Bazy Sportowej” Województwa Śląskiego we współpracy z Miastem Wojkowice.

 

Po uroczystym otwarciu sali gimnastycznej, wszyscy zebrani przeszli do Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach, w którym odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych. Od momentu złożenia ślubowania pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej ZSOiT.