Reklama w Oficynie Wydawniczej

Reklama na stronie Oficyny Wydawniczej "Humanitas"

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą reklamową na stronie Oficyny Wydawniczej "Humanitas". Obecnie istnieje możliwość następującej formy prezentowania treści przez Reklamodawcę:

Forma Miejsce na stronie Emisja
Banner podlinkowany duży

Strona główna Oficyny Wydawniczej "Humanitas"
(widoczna zawsze niezależnie od zmiany zakładki)

3 m-c
Banner podlinkowany mały Strona główna Oficyny Wydawniczej "Humanitas"
pod lewym menu (widoczna zawsze niezależnie od zmiany zakładki)
3 m-c
Logotyp podlinkowany Strona główna Oficyny Wydawniczej "Humanitas"
pod lewym menu (widoczna zawsze niezależnie od zmiany zakładki)
Informacja na profilu
Facebook Oficyny

Wyróżniona oferta 1 m-c

Informacja na profilu
Facebook Wyższej Szkoły Humanitas
  Jednorazowa oferta

Wymagania techniczne:

• Banner podlinkowany duży: 1000x227 px; format: JPG; maksymalna waga: do 120 kB

• Banner podlinkowany mały oraz logotyp podlinkowany: 286x236 px; format: JPG; maksymalna waga: do 60 kB

Oficyna Wydawnicza "Humanitas" jest otwarta na indywidualne formy reklamy i współpracy.

Ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od formatu, nakładu książki oraz formy reklamy.
Zgłoszenia prosimy kierować pod adres: dystrybucja@humanitas.edu.pl

Reklama w książkach Oficyny Wydawniczej "Humanitas"

Oficyna Wydawnicza "Humanitas" proponuje indywidualne ceny za reklamę w swoich publikacjach.

Nasze publikacje trafiają do odbiorców w całym kraju. Głównie są to kluczowe ośrodki naukowe, uniwersytety oraz biblioteki różnego szczebla (głównie akademickie). Nie brakuje także odbiorców indywidualnych.

Reklama w książkach – w przeciwieństwie do ulotek i czasopism - to gwarancja rozległej promocji marki ponieważ jest to produkt trwały, trafiający – zwłaszcza w bibliotekach – do tysięcy osób.

W książkach publikowanych nakładem Oficyny Wydawniczej "Humanitas" proponujemy następujące możliwości miejsca zareklamowania się:

• dodatkowa wklejka (kolorowa bądź czarno-biała) jako ostatnia karta książki
  • nieparzysta strona ostatniej karty
  • trzecia lub czwarta strona okładki (reklama na całej powierzchni bądź tylko logo firmy).

Z nadzieją na podjęcie korzystnej dla obu stron współpracy, chcielibyśmy Państwa zaprosić do zapoznania się z naszą ofertą reklamową lub do stworzenia indywidualnego pakietu reklamowego, który będzie odpowiadał potrzebom marketingowym Państwa firmy.

PAKIET 1

1. Kolorowa reklama w 600 egz. publikacji książkowych w formacie B5.
  2. Ekspozycja 1 roll-upa na terenie Wyższej Szkoły Humanitas (w ustalonym miejscu).
  3. Umieszczenie baneru podlinkowanego pod lewym menu na stronie Oficyny Wydawniczej "Humanitas" bądź logotypu podlinkowanego pod lewym menu. Baner i logotyp będzie widoczny wchodząc na każdą podstronę Oficyny.
  4. Promocja w ramach postu sposnorowanego na profilu Oficyny Wydawniczej "Humanitas" na portalu Facebook, po ustaleniu koncepcji przekazu promocyjnego.

PAKIET 2

1. Kolorowa reklama w 800 egz. publikacji książkowych w formacie B5
  3. Umieszczenie dużego baneru podlinkowanego (1000x227 px) na głównej stronie Oficyny Wydawniczej. Baner będzie widoczny wchodząc na każdą podstronę Oficyny.
  4. Promocja w ramach postu sponsorowanego na profilu Oficyny oraz Wyższej Szkoły Humanitas na portalu Facebook, po ustaleniu koncepcji przekazu promocyjnego). Dzięki prężnym działaniom w obszarze social media posty WSH trafiają do 40-50 tys. osób.
  5. Wywieszenie 4 plakatów na tablicach ogłoszeniowych na terenie uczelni.

Zgłoszenia prosimy kierować pod adres: dystrybucja@humanitas.edu.pl