Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

Sosnowiecki Uniwersytet Dziecięcy WSH

 

 

Sosnowiecki Uniwersytet Dziecięcy powstał w styczniu 2015 roku z inicjatywy Władz Wyższej Szkoły Humanitas. Obecnie realizowana jest już V. edycja projektu. Patronat honorowy nad inicjatywą sprawuje Prezydent Miasta Sosnowca Pan Arkadiusz Chęciński

Dla kogo, kiedy i gdzie?

Zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat odbywają się w soboty (daty wskazano w harmonogramie), raz w miesiącu w godzinach dopołudniowych w Auli WSH (ul. Kilińskiego 43, Sosnowiec). 

Rekrutacja

Rekrutacja prowadzona jest w okresie pażdziernik - listopad 2020, a w razie wolnych miejsc również w trakcie roku akademickiego. Rekrutacja odbywa się wyłącznie on-line.

Aby zapisać dziecko należy kliknąć w FORMULARZ REJESTRACYJNY.

Opłaty

Od roku akademickiego 2018/2019 wprowadzamy nową formułę Sosnowieckiego Uniwersytetu Dziecięcego. Każdy z młodych Studentów będzie miał możliwość wyboru jednego z dwóch modułów toku studiów:

Każdy student Uniwersytetu Dziecięcego otrzyma własny INDEKS. Za udział w wykładach lub innych aktywnościach Studenci otrzymują naklejki, które mogą wkleić do indeksów- każda naklejka poświadcza o obecności studenta na zajęciach.

Jak co roku dla rodzeństw przewidziano rabat:

  • MODUŁ 1 - 150,00 zł pierwsze dziecko, 130,00 zł każde kolejne zapisane dziecko
  • MODUŁ 2 - 400,00 zł pierwsze dziecko, 350,00 zł każde kolejne rodzeństwo.

Sosnowiecki Uniwersytet Dziecięcy
Wyższa Szkoła Humanitas
ul. Kilińskiego 43
41-200 Sosnowiec
Nr konta 24 1050 1360 1000 0008 0337 9932

Opłatę należy uiścić z dopiskiem: SUD_ imię i nazwisko dziecka

 

Harmonogram wykładów 2020/2021

Aby pobrać należy kliknąć TUTAJ.( w trakcie ustalania)

Akademia Rozwoju Rodzica

Podczas, gdy maluchy uczestniczą w dedykowanych im pokazach naukowym, rodzice i opiekunowie mogą nieodpłatnie skorzystać z oferty wykładowej w ramach Akademii Rozwoju Rodzica. Zajęcia, w trosce o komfort rodziców - zorganizowane są w pobliżu miejsca odbywania się wykładów dla dzieciaków. Szczegóły w harmonogramie - DOSTĘPNY NIEBAWEM!