Przerwy w dostępie do usług informatycznych

Szanowni Państwo,

w związku z migracją na nowe serwery usług firmy hostingowej, która obsługuje domeny Akademii Humanitas, w dniach:

27 lutego od godziny 22:00 do godziny 7:00 dnia 28 lutego

29 lutego od godziny 22:00 do godziny 7:00 dnia 1 marca,

mogą wystąpić przerwy w dostępie do usług informatycznych, czyli: strony internetowej, Wirtualnej Uczelni, platform Moodle, aplikacji mobilnej oraz poczty elektronicznej.

Bardzo przepraszamy za utrudnienia.

Więcej informacji >>

Zagłębiowski Maraton Nauki wystartował!

Czas szybko leci i nim się obejrzeliśmy... Zagłębiowski Maraton Nauki wystartował pełną parą. A zatem nasze spotkania z nauką stały się już rzeczywistością. I od poniedziałku możecie poszerzyć horyzonty, zgłębić fascynujące tematy i spotkać się z ekspertami z różnych dziedzin.

Więcej informacji >>

Cenowe Hity Rekrutacji – last minute na studia podyplomowe!

Więcej informacji >>

Wybierz Psychologię i zobacz, jak rozwinąć karierę

Więcej informacji >>

Łączymy świat biznesu i nauki

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach rozpoczęła innowacyjny cykl spotkań networkingowych, adresowanych do właścicieli oraz kadry zarządzającej Firm Członkowskich RIG. Pierwsze z serii spotkań odbyło się 19 lutego w Park Hotel Diament Zabrze, gromadząc zarówno przedsiębiorców, jak i przedstawicieli otoczenia biznesowego. Akademia Humanitas była partnerem merytorycznym wydarzenia.

Więcej informacji >>

Zaprogramuj swoją przyszłość z kierunkiem Informatyka

W dobie nieustannie rozwijających się technologii wybór odpowiedniego kierunku studiów, który pomoże w rozwoju kariery jest niezwykle kluczowy. Studia na kierunku Informatyka w Akademii Humanitas, gdzie oficjalnym partnerem edukacyjnym jest firma CISCO, nie tylko pomagają studentom w lepszym rozumieniu technologii, ale również otwierają drzwi do prestiżowego kursu CCNA.

Więcej informacji >>

Z sali sądowej do zarządzania firmą - sprawdź, jak rozwijać karierę po kierunku Prawo

Prawo nie jest jedynie zbiorem przepisów. To korpus, który utrzymuje porządek społeczny, moralny i ekonomiczny. W Akademii Humanitas uczymy studentów, że prawo to więcej niż paragrafy - to narzędzie do budowania sprawiedliwości, promowania równości i ochrony wolności.

Ruszyły dofinansowania z KFS dla studiów MBA i podyplomowych

Z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) można uzyskać wsparcie finansowe na studia podyplomowe, MBA i kursy, co stanowi doskonałą szansę na rozwijanie swoich umiejętności i podnoszenie kwalifikacji. KFS to program dedykowany zarówno pracodawcom, jak i pracownikom, a środki z niego pochodzące można przeznaczyć na różnorodne formy kształcenia ustawicznego.

Więcej informacji >>

Studia z Elektroradiolgii – twoja przepustka do kariery w diagnostyce obrazowej

W obliczu szybko rozwijającej się technologii medycznej i możliwości diagnostyki obrazowej na rynku pojawia się zapotrzebowanie na specjalistów radiologów. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynkowym, opracowaliśmy program studiów 1. i 2. stopnia Elektroradiologii.

Otwarcie Laboratorium symulacji i badań Technologii VR i Robotyki

VR i robotyka – kiedy technologia pomaga w rozwiązywaniu realnych problemów

Otwarcie Laboratorium to kamień milowy w naszym dążeniu do wdrażania innowacyjnych metod dydaktycznych. Laboratorium zostało zaprojektowane, by sprostać rosnącym wymaganiom rynku w zakresie praktycznego kształcenia. To przestrzeń, gdzie wykładowcy i studenci będą mogli kreować interaktywne i angażujące doświadczenia edukacyjne, przekraczające granice tradycyjnego nauczania – tak przywitał przybyłych na otwarcie Laboratorium symulacji i badań Technologii VR i Robotyki, dr Mariusz Lekston, prorektor ds. organizacyjno-prawnych i polityki kadrowej Akademii Humanitas.