Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

Aktualności

PAN HUMAN PORWANY!
Znajdź go i wygraj studia!

Więcej informacji >>

Udział WSH w Kongresie nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

W dniach 28-29 maja 2021 r. odbędzie się V Śląski Kongres Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego oraz I Śląski Kongres Nauczycieli Edukacji Wczesnoszkolnej organizowany przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach.

Więcej informacji >>

Nasz ekspert członkiem zespołu badaczy

Wstępny raport na temat nowego psychologicznego skutku Covid-19 przygotował polski zespół badaczy, w którego składzie znalazł się między innymi nasz wykładowca z Instytutu Psychologii dr n.med. Paweł Dobrakowski oraz nasz absolwent Sebastian Skalski z Instytutu Psychologii PAN.

Więcej informacji >>

Pierwsi magistranci Elektroradiologii

Nie będziemy ukrywać, że to dla nas bardzo ważny moment. Właśnie od wczoraj, tj. 27 kwietnia 2021 roku odbywają się pierwsze obrony prac magisterskich na kierunku Elektroradiologia. Po prawie dwóch latach od otwarcia tego niszowego, ale niezwykle ważnego dla środowiska medycznego kierunku drugiego stopnia, pierwsi studenci stają przed komisją, by wkroczyć w kolejny etap swojej naukowej i zawodowej drogi. Dalsza część obron zaplanowana jest na najbliższe dni.  

Więcej informacji >>

Weekend majowy w WSH

Zbliża się weekend majowy, w związku z czym informujemy, że w dniach 30.04.2021 r. – 04.05.2021 r. cała Wyższa Szkoła Humanitas będzie nieczynna. Życzymy Państwu słonecznej pogody i wielu okazji do odpoczynku. W progi uczelni zapraszamy od 5 maja.

Więcej informacji >>

JM Rektor WSH nominowany do tytułu Osobowość Roku

Więcej informacji >>

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Więcej informacji >>

Przerwa świąteczna

Informujemy, że w dniach 01.04.2021 r. – 06.04.2021 r. cała Wyższa Szkoła Humanitas będzie nieczynna. Odpoczywamy w tym czasie w gronie rodzinnym, by wrócić do Państwa z nową energią i tego samego życzymy wszystkim.

Więcej informacji >>

"Część wykładowców przechodzi na złą stronę mocy i depcze godność studentów"

Pod mocno brzmiącym tytułem kryje się wywiad z rektorem naszej uczelni, profesora dra hab. Michała Kaczmarczyka, który w ten sposób wyraził sprzeciw wobec fali aktów dyskryminacji, o których ostatnio głośno w polskim szkolnictwie wyższym. W wywiadzie udzielonym portalowi onet.pl rektor tak podsumowuje zjawisko:

Więcej informacji >>

Noc Rekrutacji

Więcej informacji >>