Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

Aktualności

Rektor Humanitas ambasadorem turystyki

Więcej informacji >>

Relacja z Uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Humanitas

Za nami uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Humanitas. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele środowiska akademickiego, władz samorządowych, służb mundurowych, instytucji kultury, oświaty i biznesu, a także studenci oraz pracownicy uczelni. W Auli im. Czesława Kupisiewicza, w podniosłej atmosferze, rozpoczął się XXIV rok akademicki w Wyższej Szkole Humanitas.

Więcej informacji >>

Dzień Edukacji Narodowej

Więcej informacji >>

Możliwa przerwa w dostawie prądu

Więcej informacji >>

Humanitas w KRASP

Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu została przyjęta w poczet uczelni stowarzyszonych w Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich. Nasz wniosek o przyjęcie do KRASP, w którym byliśmy zobowiązani przedstawić działalność naukową, osiągnięcia dydaktyczne oraz strategię rozwoju Humanitas na najbliższe lata, został rozpatrzony pozytywnie, po wnikliwym i wymagającym postępowaniu aplikacyjnym. Tym samym Wyższa Szkoła Humanitas dołączyła do elitarnego klubu uczelni akademickich, który umożliwia współpracę największych i najbardziej prestiżowych szkół wyższych z naszego kraju.   

Więcej informacji >>

XXIV Inauguracja Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Humanitas

W czwartek 7 października odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Humanitas. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele środowiska akademickiego, władz samorządowych, służb mundurowych, instytucji kultury, oświaty i biznesu, a także studenci oraz pracownicy uczelni. W Auli im. Czesława Kupisiewicza, w podniosłej atmosferze, rozpoczął się XXIV rok akademicki w Wyższej Szkole Humanitas.

Więcej informacji >>

Inauguracja Roku Akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pod patronatem Wyższej Szkoły Humanitas

28 września odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Więcej informacji >>

XXVII Tatrzańskie Sympozjum Naukowe

Więcej informacji >>

Profesjonalizacja biznesu i rodziny – podczas VIII stacjonarnej edycji Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych

Stawka większa niż biznes, czyli odpowiedzialne decyzje rodzin biznesowych – pod takim hasłem spotkają się 27-28 września polscy przedsiębiorcy rodzinni, aby rozmawiać o odpowiedzialności właścicielskiej i profesjonalizacji biznesu i rodziny. To szczególnie ważny temat, gdyż wiele firm stoi obecnie przed wyzwaniem sukcesji i decyzją, co dalej. Dr Adrianna Lewandowska zwraca uwagę, że: dla zachowania jedności rodziny oraz jedności firmy rodzina właścicielska powinna opracować mechanizmy ładu rodzinnego. Potwierdzają to badania firm, które przetrwały kolejne zmiany pokoleniowe i są co najmniej trzecie w generacji zarządzających właścicieli. Kluczowym czynnikiem sukcesu okazało się efektywne wdrażania mechanizmów nadzoru właścicielskiego.

Więcej informacji >>

Integracja sensoryczna to przede wszystkim praktyka

Więcej informacji >>