Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy

Aktualności

Humanitas na Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw

24.11. 2022 r. Wyższa Szkoła Humanitas była gościem Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw - największego wydarzenia w Europie skierowanego dla sektora MŚP! Nieprzerwanie od 2011 roku Kongres jest miejscem inspiracji, spotkań i integracji.

Więcej informacji >>

Wykład pokazowy UTW Humanitas

Serdecznie zapraszamy na wykład pokazowy w filli UTW Humanitas w Miejskim Domu Kultury „Kazimierz” w Sosnowcu. Wydarzenie odbędzie się 24.11.2022 r., o godz. 11.00 w MDK „Kazimierz” przy ulicy Głównej 19 w dzielnicy Kazimierz Górniczy w Sosnowcu.

 

 

Więcej informacji >>

Konferencja pt. „Prawne i konserwatorskie aspekty zachowania i ochrony historycznych cmentarzy i cmentarzysk w Polsce”.

Instytut Nauk Prawnych Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu, Katedra Prawa Sądowego Wydziału Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Humanistyczno – Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie wraz z Muzeum Miejskim „Sztygarka” w Dąbrowie Górniczej i Muzeum Miasta Jaworzna zorganizowały ogólnopolską konferencję naukową pt. „Prawne i konserwatorskie aspekty zachowania i ochrony historycznych cmentarzy i cmentarzysk w Polsce”.

Więcej informacji >>

SAFE IN POLAND - BEZPIECZNIE W POLSCE

W poniedziałek 14 listopada funkcjonariusze z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej w Sosnowcu spotkali się ze studentami pochodzącymi z Ukrainy, którzy rozpoczęli naukę w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu. W trakcie spotkania policjanci rozmawiali ze studentami na temat bezpieczeństwa w miejscu publicznym i w miejscu zamieszkania. Przekazali im wiele cennych rad, dzięki którym będą mogli czuć się w Polsce  jeszcze bezpieczniej.

Więcej informacji >>

Uroczyste podsumowanie projektu „Eksperci programowania w podregionie 5 M. Wrocław”

42 szkoły podstawowe z terenu Wrocławia. Wsparcie merytoryczne, którym objęto 224 nauczycieli, około 3 600 uczniów edukacji wczesnoszkolnej oraz 7 pracowników biblioteki we Wrocławiu – tak w liczbach prezentuje się projekt „Eksperci programowania w podregionie 5 M. Wrocław”, którego uroczyste podsumowanie odbyło się wczoraj we Wrocławiu.

Więcej informacji >>

Dzień CKZiU z Humanitas

Więcej informacji >>

Dzień Seniora w Humanitas

Dedykowane wykłady i prelekcje, konsultacje z doradcami, poradnictwo zdrowotne z możliwością bezpłatnego wykonania podstawowych badań oraz występ artystyczny – tak obchodziliśmy Dzień Seniora w Wyższej Szkole Humanitas.

Więcej informacji >>

Wizyta w Europejskim Trybunale Praw Człowieka

Więcej informacji >>

XXV Inauguracja Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Humanitas

W czwartek, 20 października, odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Humanitas. Wydarzenie wyjątkowe, bowiem w tym roku uczelnia obchodzi 25 lat działalności.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele środowiska akademickiego, osoby reprezentujące parlament, władze samorządowe, służby mundurowe, instytucje kultury, oświaty i biznesu, a także studenci oraz pracownicy Uczelni. W Auli WSH im. Czesława Kupisiewicza, w podniosłej atmosferze, rozpoczęliśmy XXV rok akademicki Wyższej Szkoły Humanitas.

Więcej informacji >>

Humanitas współorganizatorem IX „Rajdu Dekielka”

Za nami dziewiąta edycja „Rajdu Dekielka”. Wydarzenie w tym roku odbyło się w Będzinie.

Za organizację rajdu odpowiadało Wojskowe Centrum Rekrutacji w Będzinie we współpracy z Urzędem Miasta w Będzinie i Wyższą Szkołą Humanitas, Wyższą Szkołą Planowania Strategicznego oraz Muzeum Zagłębia w Będzinie.

Więcej informacji >>