Podsumowanie Europejskiego Forum Biznesu

Pani Profesor Magdalena Gurdek, Prezesem Stowarzyszenia Fontes

Humanitas zakwitnie

W zeszłym tygodniu na terenie uczelni odbyły się warsztaty, których efektem było wysianie pierwszej metropolitalnej łąki kwietnej. Do udziału w projekcie Górnośląsko - Zagłębiowska Metropolia nie musiała nas przekonywać. Z przyjemnością i pożytkiem dla społeczeństwa podzieliliśmy się miejscem, które już wiosną będzie cieszyć nie tylko oko, ale wpływać również pozytywnie na środowisko i otoczenie.

Koło Naukowe Instytutu Psychologii WSH docenione

PILNY KOMUNIKAT - ZDALNA NAUKA OD 24 PAŹDZIERNIKA

Więcej informacji >>

Rektor Humanitas gościem prestiżowego Forum „Meltingpot”

20 października 2020 roku prof. WSH dr hab. Michał Kaczmarczyk, rektor Wyższej Szkoły Humanitas będzie panelistą Międzynarodowego Forum Dyskusyjnego „Meltingpot”, które odbywa się na Słowacji i towarzyszy prestiżowemu Festiwalowi Colours of Ostrava. W projekcie „Meltingpot” biorą udział naukowcy, publicyści, liderzy opinii i działacze społeczni z całego świata, dyskutując o najważniejszych problemach i wyzwaniach współczesności. Tematem spotkania z prof. Michałem Kaczmarczykiem będą przemiany współczesnego uniwersytetu i aktualne wyzwania, które stoją przed edukacją. Panel z udziałem Rektora WSH rozpocznie się o godz. 20.00. Konferencja odbywa się w formie on-line.

Nowoczesna pracownia już otwarta

Więcej informacji >>

Konkurs o Nagrodę „Złotej Temidy”

Więcej informacji >>

„Nauka to pokarm dla rozumu”

24. Inauguracja Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Humanitas

Ponad 100 osób w Auli oraz kilkaset przed ekranami komputerów  - w tym przedstawicieli środowiska akademickiego, władz samorządowych, służb mundurowych, instytucji kultury, oświaty i biznesu, a także studentów oraz pracowników uczelni -  zgromadziło się we wtorek, 06 października, aby zainaugurować kolejny, 24 rok akademicki w Wyższej Szkole Humanitas. Tegoroczna uroczystość – z uwagi na sytuację epidemiologiczną – była transmitowana na żywo na stronie internetowej uczelni oraz portalach społecznościowych.