Przejdź do treści
Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy

Narzędzia psychodietetyczne w rozwiązywaniu problemów pacjentów

Zapraszamy na stacjonarny, bezpłatny wykład połączony z warsztatem pt. „Narzędzia psychodietetyczne w rozwiązywaniu problemów pacjentów”. Wykład odbędzie się w siedzibie Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu, ul. Kilińskiego 43.
Warsztat jest kierowany do dietetyków pracujących lub chcących podjąć pracę w poradniach dietetycznych, a także do wszystkich osób, które interesują się tym zagadnieniem.
Celem spotkania jest pokazanie jak w prosty i praktyczny sposób można wykorzystać narzędzia psychodietetyczne w rozwiązywaniu najbardziej popularnych problemów pacjentów m.in. takich jak opór przed zmianą, brak motywacji, napadowe jedzenie słodyczy, brak poczucia własnej wartości.
Warsztat poprowadzi: dr n. o zdr. Patrycja Kłósek Bzowska - dietetyk kliniczny, psychodietetyk, doktor nauk o zdrowiu, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu SWPS. Autorka publikacji i badań z zakresu leczenia otyłości. Uczestniczka dziesiątek konferencji naukowych i szkoleń. Szkoli żywieniowców z całego kraju do pracy w zawodzie. Specjalista do spraw redukcji masy ciała. Jej pacjenci zrzucili już razem dziesiątki ton kilogramów. Od 7 lat właściciel sieci gabinetów dietetycznych Paleta Diet specjalizujących się w psychodietetyce.

Zapisz się