Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

MARATON KONKRETÓW

 

Wkrótce rozpoczynamy nasz wrześniowy Maraton Konkretów. Po raz kolejny spotkamy się na bezpłatnych i bardzo popularnych webinarach Wyższej Szkoły Humanitas. To solidna porcja wiedzy, sporo praktycznych informacji i i szeroki zakres tematyczny. Startujemy 13 września!

W tegorocznej edycji przygotowaliśmy dla Was 11 wykładów online bezpośrednio nawiązujących do kierunków studiów podyplomowych oferowanych przez naszą uczelnię. Spotkania będą prowadzone przez wykładowców Wyższej Szkoły Humanitas, a także praktyków i specjalistów w omawianych dziedzinach.

Sami decydujecie w ilu wykładach chcecie wziąć udział i które zagadnienia budzą Wasze zainteresowanie. Uczestnictwo w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatne i bardzo wygodne, ponieważ wykładów możecie słuchać z dowolnego miejsca. Aby uczestniczyć w naszych webinarach wystarczy telefon komórkowy, laptop lub inne dowolne urządzenie z dostępem do Internetu. Jedyne, co musicie zrobić to zapisać się na interesujący Was wykład za pośrednictwem formularza online i w czasie jego trwania dołączyć do pokoju w ClickMeeting.

Do zobaczenia na Maratonie Konkretów!