Przejdź do treści
Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy

MARATON KONKRETÓW

 

Maraton Konkretów 2022 – otwarte warsztaty i webinary znów w Humanitas!

Gwarantujemy konkretne tematy, konkretną wiedze i konkretne umiejętności. Bezpłatne wykłady w Wyższej Szkole Humanitas powracają, tym razem nie tylko w formie webinarów, ale również stacjonarnych warsztatów. Już od 19 września przez blisko 2 tygodnie odbywać się będą codzienne prelekcje z zakresu m.in. psychologii, prawa, zarządzania, pedagogiki, bezpieczeństwa czy dietetyki. Ukoronowaniem projektu będzie Maraton Warsztatów – stacjonarne wydarzenie w siedzibie uczelni, podczas którego kilkuset uczestników będzie miało możliwość wziąć udział w tematycznych warsztatach prowadzonych przez wykładowców uczelni oraz zaproszonych gości.

Maraton konkretów to ogólnopolski projekt naukowy Wyższej Szkoły Humanitas popularyzujący praktyczną wiedzę na najwyższym poziomie merytorycznym. To już 4. edycja flagowego wydarzenia uczelni - w poprzednich udział wzięło blisko 22.000 osób. Tym razem przygotowaliśmy aż 15 wykładów i warsztatów, zarówno w formie online, jak i stacjonarnej, bezpośrednio nawiązujących do kierunków studiów oferowanych przez naszą uczelnię. Tematy prelekcji zostały tak dobrane, aby przekazać jak najbardziej potrzebne i interesujące informacje, zgodne z aktualną wiedzą naukową,  z uwzględnieniem przykładów praktycznych. Bardzo ważnym elementem jest interakcja pomiędzy uczestnikami i prelegentami – podczas każdego spotkania uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań prowadzącym. 

Wykłady skierowane są do szerokiego grona odbiorców zainteresowanych omawianą tematyką, którzy dzięki zaplanowanej formule hybrydowej, mogą w nim uczestniczyć z dowolnego miejsca. Uczestnictwo w projekcie jest całkowicie bezpłatne i bardzo proste – wystarczy zapisać się na interesujący wykład za pośrednictwem formularza online i w czasie jego trwania dołączyć do pokoju w ClickMeeting (w przypadku wykładu online) lub przyjść do siedziby uczelni w Sosnowcu, ul. Kilińskiego 43 (w przypadku warsztatu stacjonarnego). Szczegółowy harmonogram wydarzenia oraz formularz rekrutacyjny znajduje się na stronie internetowej: www.humanitas.edu.pl.

Udział w warsztatach i webinariach jest bezpłatny!

Wykłady online

Wykłady stacjonarne