Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

Michałowicki Uniwersytet Dziecięcy WSH

Michałowicki Uniwersytet Dziecięcy powstał w październiku 2016 roku z inicjatywy Wójta Gminy Michałowice Pana Antoniego Rumiana oraz Władz Wyższej Szkoły Humanitas. Obecnie realizowana jest III. edycja projektu. Michałowicki Uniwersytet Dziecięcy jest pierwszą placówką tego typu dla dzieci Wyższej Szkoły Humanitas w województwie małopolskim. 

 

Dla kogo, kiedy i gdzie?

Zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat odbywają się w soboty (daty wskazano w harmonogramie), raz w miesiącu, w godzinach dopołudniowych w Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach (Plac Józefa Piłsudskiego 2, 32-091 Michałowice).

Rekrutacja

Rekrutacja prowadzona jest w okresie czerwiec - październik 2018, a w razie wolnych miejsc również w trakcie roku akademickiego. Rekrutacja odbywa się wyłącznie on-line. Aby zapisać dziecko należy kliknąć w link.

Opłaty

Całość kosztów uczestnictwa dziecka w zajęciach Michałowickiego Uniwersytetu Dziecięcego w roku akademickim 2018/2019 to tylko 100 zł (październik 2018 - czerwiec 2019). Każdy student Uniwersytetu Dziecięcego otrzyma własny INDEKS. Za udział w wykładach lub innych aktywnościach Studenci otrzymują naklejki, które mogą wkleić do indeksów.

 

Michałowicki Uniwersytet Dziecięcy
Wyższa Szkoła Humanitas
ul. Kilińskiego 43
41-200 Sosnowiec
Nr konta 24 1050 1360 1000 0008 0337 9932

opłatę należy uiścić z dopiskiem: Michałowice_UD_ imię i nazwisko dziecka

 

Harmonogram wykładów 2018 /2019

Aby pobrać należy kliknąć TUTAJ.

Akademia Rozwoju Rodzica

Podczas, gdy maluchy uczestniczą w dedykowanych im pokazach naukowym, rodzice i opiekunowie mogą nieodpłatnie skorzystać z oferty wykładowej w ramach Akademii Rozwoju Rodzica. Zajęcia, w trosce o komfort rodziców - zorganizowane są w pobliżu miejsca odbywania się wykładów dla dzieciaków. Szczegóły w harmonogramie.