Przejdź do treści
Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy

Michałowicki Uniwersytet Dziecięcy WSH

Michałowicki Uniwersytet Dziecięcy powstał w październiku 2016 roku z inicjatywy Wójta Gminy Michałowice Pana Antoniego Rumiana oraz Władz Wyższej Szkoły Humanitas. Obecnie realizowana jest IV. edycja projektu. Michałowicki Uniwersytet Dziecięcy jest pierwszą placówką tego typu dla dzieci Wyższej Szkoły Humanitas w województwie małopolskim. 

Dla kogo, kiedy i gdzie?

Zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat odbywają się w soboty (daty wskazano w harmonogramie), raz w miesiącu, w godzinach dopołudniowych w Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach (Plac Józefa Piłsudskiego 2, 32-091 Michałowice).

U W A G A ! ! !      

Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH REKRUTACJA NA ROK AKADEMICKI 2020 / 2021

ZOSTAŁA ZAWIESZONA.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W ZAJĘCIACH UNIWERSYTETU DZIECIĘCEGO W SKALE.

Rekrutacja

Rekrutacja prowadzona jest w okresie czerwiec - październik 2019, a w razie wolnych miejsc również w trakcie roku akademickiego. Rekrutacja odbywa się wyłącznie on-line. Aby zapisać dziecko należy kliknąć w link.

Opłaty

Od roku akademickiego 2018/2019 wprowadzamy nową formułę Uniwersytetu Dziecięcego. Każdy z młodych Studentów będzie miał możliwość wyboru jednego z dwóch modułów toku studiów:

Każdy student Uniwersytetu Dziecięcego otrzyma własny INDEKS. Za udział w wykładach lub innych aktywnościach Studenci otrzymują naklejki, które mogą wkleić do indeksów- każda naklejka poświadcza o obecności studenta na zajęciach.

 

Michałowicki Uniwersytet Dziecięcy
Wyższa Szkoła Humanitas
ul. Kilińskiego 43
41-200 Sosnowiec
Nr konta 24 1050 1360 1000 0008 0337 9932

opłatę należy uiścić z dopiskiem: Michałowice_UD_ imię i nazwisko dziecka

Harmonogram wykładów 2019 /2020

Aby pobrać należy kliknąć TUTAJ.

Akademia Rozwoju Rodzica

Podczas, gdy maluchy uczestniczą w dedykowanych im pokazach naukowym, rodzice i opiekunowie mogą nieodpłatnie skorzystać z oferty wykładowej w ramach Akademii Rozwoju Rodzica. Zajęcia, w trosce o komfort rodziców - zorganizowane są w pobliżu miejsca odbywania się wykładów dla dzieciaków. Szczegóły w harmonogramie - DOSTĘPNY NIEBAWEM!