Przejdź do treści
Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy

Aktualności

Career Turn to bezpłatny projekt dla osób zainteresowanych rozpoczęciem pracy w organizacjach międzynarodowych. Dzięki zajęciom prowadzonym online, uczestnicy w praktyczny sposób poznają środowisko pracy jednej z wiodących firm międzynarodowych sektora finansowego. Projekt zakłada cykl szkoleń z kompetencji biznesowych oraz umiejętności miękkich w zakresie poszukiwania pracy dla osób znających komunikatywnie język angielski, a także możliwość coachingu i mentoringu

Projekt Career Turn będzie odbywał się w lipcu: 15-26 lipca online (pon-pt, godz.9-15)

Więcej informacji i zapisy na stronie: Career Turn 2024 Online 

Ulotka dotycząca wydarzenia

___________________________________________________________________________________________

Szanowni Państwo,
Kancelaria Prezesa RM organizuje warsztaty z przygotowania do testów EPSO. Mamy jeszcze miejsca wolne i chcieliśmy prosić Państwa o przekazanie tej informacji swoimi kanałami informacyjnymi.

W załączeniu przesyłam również plakat z prośbą o jego publikację i dystrybucję.

Link do naszego ogłoszenia na profilu Linkedin znajdziecie Państwo tutaj

Data: 17 czerwca 2024 r.
Godzina: 10:00 - 16:00
Miejsce: stacjonarnie - Warszawa - Siedziba KPRM (al. Ujazdowskie 1/3)
Zapisy: kariera.ue@kprm.gov.pl - liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w XVI edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych.
Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje można znaleźć na stornie: www.nbp.pl/konkursy.

 

----------------------------------------------------------------

Uniwersytet Sukcesu to bezpłatny program stypendialny skierowany do kobiet w wieku 18-25, który ma na celu wyposażenie uczestniczek w umiejętności i kompetencje, które są kluczowe na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy. Oferujemy m.in. mentoring, doradztwo HR, opłacenie profesjonalnych kursów IT oraz warsztaty rozwijające umiejętności interpersonalne. 

Rekrutacja do programu jest otwarta do 14 maja 2024 r., a szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: https://uniwersytetsukcesu.com

----------------------------------------------------------------

Program Kariera 2024

----------------------------------------------------------------

Staże i zatrudnienie w instytucjach Unii Europejskiej

----------------------------------------------------------------

https://eu-careers.europa.eu/pl/eu-careers/eu_careers_student_ambassadors

----------------------------------------------------------------

Na stronie praca.pl właśnie pojawił się artykuł, który naszym zdaniem może okazać się kluczowy dla Wszystkich naszych absolwentów, którzy są w trakcie szukania pracy, a też dla studentów, którzy szukają pracy dorywczej, proszę spojrzeć  <<link>>

Z tekstu dowiecie się jakich pytań możecie się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej, a także jak się do nich przygotować. Zapraszamy do lektury i życzymy powodzenia!

----------------------------------------------------------------

 

Carrer

Career Boost IX


----------------------------------------------------------------

 

Wygraj staż

----------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------

20. edycja Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu ogólnokrajowy program płatnych staży w różnych firmach, który jest największą i najstarszą tego typu inicjatywą w Polsce – od 20 lat stażystki i stażyści mogą odbywać praktyki w najlepszych firmach polskich i międzynarodowych.

W bieżącej edycji 34 spółki oferują blisko 100 staży w 14 miastach, m.in. w Bydgoszczy, Grudziądzu, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu czy Zabrzu.

W 2023 r. na osoby zaczynające karierę czekają płatne praktyki w następujących obszarach: administracja, analiza danych, e-commerce, finanse, HR i rekrutacja, inżynieria, IT i programowanie, logistyka, marketing i sprzedaż, obsługa klienta, prawo, PR, media i reklama, relacje inwestorskie, zakupy (procurement), zarządzanie jakością oraz zarządzanie projektami.

W tym roku większość staży ma elastyczne daty rozpoczęcia i zakończenia, a w ich ustalaniu brane są pod uwagę preferencje uczestników. Pracodawcom zależy na wyborze najlepszych kandydatów, dlatego ocena zgłoszeń i procesy rekrutacyjne trwają od pierwszego dnia naboru.

Wszystkie staże oferowane w Programie Kariera są płatne. Każdy uczestnik otrzyma wynagrodzenie w wysokości od 3600 zł nawet do 7000 zł za miesiąc stażu.

Jak pokazują dotychczasowe statystyki, co czwarty uczestnik Programu Kariera otrzymuje ofertę współpracy od firmy, w której odbył wakacyjny staż.

Organizatorzy zachęcają firmy, by dawały młodym ludziom możliwość bezpośredniej pracy z osobami faktycznie zarządzającymi przedsiębiorstwem lub działem. Poza tym stażyści mogą liczyć na indywidualną opiekę i przemyślany plan praktyk. Jakość staży weryfikują sami uczestnicy, oceniając firmę, która ich zatrudniła, w corocznym badaniu satysfakcji.

W tym roku rekrutacja na staże trwa od 1 marca do 15 maja. Zgłoszenia są rozpatrywane na bieżąco – od pierwszego dnia naboru. Warto szybko wysłać CV.

​​DLA KOGO?

Studentek i studentów studiów dziennych, wieczorowych lub zaocznych w Polsce lub za granicą (od 3. roku studiów, ale nie tylko),

Absolwentek i absolwentów studiów dziennych, wieczorowych lub zaocznych w Polsce lub za granicą do 30. roku życia.

Więcej na programkariera.pl

 

Program stażowy

Interesujesz się zagadnieniami związanymi z reklamą, marketingiem i PR-em? Fascynują cię media społecznościowe i ich potencjał w budowaniu relacji z odbiorcami? A może chcesz poznać zasady współpracy z Sejmem i Senatem albo nauczyć się przygotowywania dostępnych cyfrowo pism urzędowych? Praca w administracji publicznej daje wiele możliwości rozwoju osobom, które wkraczają na rynek pracy. Sprawdź i aplikuj na płatny staż!

Pełne informacje dostępne są tutaj: KLIKNIJ TUTAJ

----------------------------------------------------------------

Zostań Ambasadorem Karier Unii Europejskiej

w roku akademickim 2023/2024