Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

Aktualności

Kompensja wygraj staż!!!

Wykaż się !!!

Pracownia Liderów Prawa


ZGŁOŚ SIĘ DO UDZIAŁU
w prestiżowym projekcie edukacyjnym

Pracownia Liderów Prawa to nowoczesna forma kształcenia prawniczych elit, przez którą liderzy życia publicznego, wolnych zawodów prawniczych, gospodarki, a także organizacji społecznych przekazują proaktywnym, wrażliwym społecznie osobom swoją wiedzę oraz doświadczenie, tak aby wzmocnić ich kompetencje i przygotować na wyzwania dynamicznie zmieniającego się świata, w którym mechanizmy prawne odgrywają istotną rolę.

Konkurs na najciekawszą pracę dyplomową

W tym roku organizujemy jubileuszową X edycję Konkursu  o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej.  Zgłoszenia udziału w Konkursie przyjmowane będą do 18 października br. Podobnie, jak w poprzednich edycjach konkursu, czekamy na  prace dyplomowe: magisterskie, inżynierskie i licencjackie, których temat związany jest z rewitalizacją lub szeroko traktowanym rozwojem miasta. Wszystkie zgłoszenia oceni komisja konkursowa. Laureaci otrzymają nagrody pieniężne. Zwycięzca w grupie autorów prac magisterskich otrzyma 5 tys. złotych, zaś autor wyróżniającej się pracy inżynierskiej czy licencjackiej  3 tys. zł.

Regulamin oraz formularz zgłoszenia udziału w konkursie zamieszczone są na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Dąbrowy Górniczej:  www.dabrowa-gornicza.pl  Dodatkowe informacje nt. konkursu uzyskać można w Biurze Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestorów Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej. Osoba do kontaktu:  Aneta Nowak tel.: 32 295 68 85, e-mail: aanowak@dabrowa-gornicza.pl   

 

Konkurs CANBRIDGE

Chcesz sprawdzić się jako Project Manager? Zapraszamy do udziału w konkursie na najciekawszy projekt promujący recykling aluminiowej puszki po napojach.

 Wyślij nam swoją propozycję/prezentację/plan projektu przyjmując w założeniach: czas realizacji – maj 2018, grupa docelowa – studenci, budżet – 1000 zł (do kosztów w budżecie można zaliczyć zakup materiałów, usług oraz podróży). Im ciekawszy i dokładniejszy plan oraz im większy zasięg projektu  tym większe macie szansę na wygraną!

 Wybierzemy 4 najciekawsze projekty i pomożemy w ich realizacji. Wspólnie dopracujemy szczegóły projektu, pokryjemy koszty i zapłacimy Ci za jego realizację  500 zł. Za najlepiej zrealizowany projekt zapłacimy podwójnie! Możecie również liczyć na nasze referencje.

 Zgłoszenia w formie prezentacji prosimy wysyłać do 8 kwietnia 2018 r. na adres: ecc@recal.pl

 Zacznij swoją drogę do sukcesu już dziś!

Regulamin

 

Projekt Biznes z Agora Bytom!

Kierunek Biznes – konkurs na pomysł biznesowy!

Pokaż nam swój pomysł na biznes, a pomożemy Ci go zrealizować w Agorze Bytom – tak w skrócie można opisać cały zamysł.

Zasady są bardzo proste. Jeśli masz ciekawy pomysł,  przedstaw go nam specjalnym formularzu zgłoszeniowym. Następnie jury oceni zgłoszenia, wybierze 3 finalistów, a autor inicjatywy z największym potencjałem otrzyma pakiet atrakcyjnych nagród. Do wygrania są trzy miesiące bezpłatnego wynajmu lokalu lub stoiska w Agorze Bytom, pomoc merytoryczna Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, profesjonalne wsparcie marketingowe i PR-owe.

Zgłoszenia można dostarczać do 31 marca 2017 roku. Następnie jury się nad nimi pochyli i już 8 kwietnia ogłosi, kto przechodzi do finału…

…a ten odbędzie się już 12 kwietnia w centrum rozrywki Pin-Up (Agora Bytom)! 3 finalistów obroni swoje pomysły przed pytaniami Jury. Tego dnia poznamy również zwycięzcę konkursu.

Wszystkie szczegóły, regulamin oraz formularz zapisów dostępne są na stronie https://agorabytom.pl/ Nie ma co czekać – trzeba wysyłać zgłoszenie!

 

Rekrutacja do pracy w Hiszpanii!

 

Zaproszenie na praktyki do „Dziennika Zachodniego”

Uwaga Studenci! Dział Marketingu „Dziennika Zachodniego” poszukuje praktykantów. To idealna okazja, aby zaliczyć praktyki studenckie w redakcji jednego z największych i najważniejszych mediów regionalnych.

Jeżeli jesteś osobą ambitną, kreatywną, z inicjatywą i chcesz zdobyć cenne doświadczenie, zgłoś się na wakacyjną praktykę w marketingu „Dziennika Zachodniego”. Wyślij na adres email: pawel.kucieba@polskapress.pl swoje CV, podając w tytule wiadomości: „Praktyka”.

Po otrzymaniu wiadomości pracownicy Działu Marketingu skontaktują się z wybranymi kandydatami w celu omówienia szczegółów współpracy.

 Kariera na start zaprasza na darmowe szkolenia!

 

 


I edycja konkursu stypendialnego „Ekologia w transporcie drogowym w Europie – nowe rozwiązania, szanse i wyzwania”

Uwaga Studencie ostatniego roku!

Największy w Polsce serwis aukcji transportowych Clicktrans.pl organizuje ogólnopolski konkurs, którego celem jest szerzenie i przekazywanie wiedzy o ekologii w transporcie. Masz pomysł na nowatorskie zastosowanie w transporcie, które jest jednocześnie przyjazne środowisku? Weź udział w konkursie stypendialnym Clicktrans.pl i zgarnij jednorazowe stypendium!

Suma nagród wynosi 2000 zł!

Aby wziąć udział w konkursie, napisz artykuł (do 15 tysięcy znaków ze spacjami) na temat:

 „Ekologia w transporcie drogowym w Europie – nowe rozwiązania, szanse i wyzwania” i wyślij na adres:stypendia@clicktrans.pl

Zwycięskie prace zostaną opublikowane na http://www.info.clicktrans.pl/

Czekamy na Twoją pracę konkursową do 31 maja 2016 r.

Więcej szczegółów i regulamin pod adresem: http://clicktrans.pl/Konkurs-stypendialny,pid,396.html

 

Kursy maturalne

Przygotowujesz się do matury? Zgłoś się do nas!
Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu zaprasza na kursy maturalne.

Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek od 21 marca do 25 kwietnia 2016 r.

Koszt zajęć:10zł/h

Miejsce zajęć: Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu, ul. Kilińskiego 43

Czas trwania zajęć: 60 min

zapisy: kariera@humanitas.edu.pl

 

Pracownik Działu Promocji – płatny staż

 

Centrum Karier i Promocji Studentów oraz Instytut Administracji i Prawa Wyższej Szkoły Humanitas serdecznie zaprasza

do wzięcia udziału w dodatkowych zajęciach, które przeprowadzone zostaną w formie Symulacja Sali Rozpraw. Zajęcia poprowadzi Pani dr Iwona Gredka oraz Pani mgr Aleksandra Mucha.

Termin zajęć : marzec 2016 (dokładny termin wkrótce)

Pozostałe kwestie organizacyjne zostaną ustalone i przekazane Państwu po uzyskaniu informacji zwrotnej, ile Osób będzie zainteresowanych udziałem w takiej formie zajęć.

Starości poszczególnych grup proszeni są o przygotowanie list osób chętnych do wzięcia udziału w zajęciach i dostarczenie ich do 29 lutego do dziekanatu.

 

Centrum Karier i Promocji Studentów oraz Instytut Administracji i Prawa Wyższej Szkoły Humanitas serdecznie zaprasza

do wzięcia udziału w dodatkowych zajęciach, które przeprowadzone zostaną w formie panelu dyskusyjnego pt. „Magister Prawa i co dalej?- ścieżki rozwoju absolwenta WSH” Spotkanie zostanie przeprowadzone z udziałem praktyków z różnych dziedzin.

Termin zajęć : marzec/kwiecień 2016

Pozostałe kwestie organizacyjne zostaną ustalone i przekazane Państwu po uzyskaniu informacji zwrotnej, ile Osób będzie zainteresowanych udziałem w takiej formie zajęć.

Młodzieżowe Centrum Kariery w Katowicach zaprasza na bezpłatne warsztaty "Gry planszowe w drodze do wejścia na rynek pracy"

Warsztaty skierowane są do :
- młodzieży poszukującej pracy,
- osób przygotowujących się do wyjścia na rynek pracy,
- bezrobotnych.
Zajęcia odbędą się 30 lipca 2015 roku, w godzinach 10.00 – 13.30
Podczas warsztatów zdobędziesz wiedzę niezbędną do wyjścia na rynek pracy i poruszania się po nim.
W trakcie spotkania będzie wykorzystywana metoda gier diagnostyczno – symulacyjnych. Dlatego też na zajęciach nie będzie nudno !
Trudne problemy rozwiążesz grając między innymi w gry planszowe.
Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach zadzwoń 32 330 37 87 lub napisz mckkatowice@wp.eu
Zajęcia odbędą się w siedzibie MCK Katowice, ul. Plac Grunwaldzki 8- 10, 40- 950 Katowice, pokój 44.

 

Oferta pracy oraz praktyki studenckiej w klubiku dziecięcym "Żaczki Humanitas".

Od września b.r. w Wyższej Szkole Humanitas uruchomiony zostanie klubik dziecięcy „Żaczki Humanitas”. WSH jako jedna z nielicznych Uczelni w kraju otrzymała dotację Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na prowadzenie punktu opieki dla dzieci. W związku z powyższym Wyższa Szkoła Humanitas ogłasza nabór na stanowisko: Dzienny opiekun dla dzieci w wieku 1-3 lat.

Oferta pracy.

Informujemy, iż istnieje również możliwość odbycia praktyki studenckiej.

Oferta praktyki studenckiej.

 

 

Zostań Liderem AKADEMII PRZYSZŁOŚCI! Ponad 200 Kolegiów czeka na swojego bohatera!

Co roku w całej Polsce kilkuset liderów podejmuje wyzwanie zarządzania programem AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI w wybranych miejscach. Budują oni zespoły wolontariuszy i niosą pomoc dla dzieci zagrożonych porażką w szkole w swojej okolicy.

Ponad 1800 dzieci, dzięki spotkaniu z tutorem AKADEMII PRZYSZŁOŚCI mogło uwierzyć w swoje siły i możliwości, rozwinąć swoje ukryte talenty, polepszyć wyniki w szkole. Nie byłoby to możliwe bez Lidera – osoby, która buduje Kolegium AKADEMII PRZYSZŁOŚCI przy konkretnej szkole. Nawiązując relacje ze szkołą, nauczycielami, rodzicami stwarza przestrzeń przyjazną dla rozwoju dziecka. 

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI 2015 otwiera rekrutację liderów. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

zobacz więcej

 

Praktyki wakacyjne

Wakacje to czas, który warto wykorzystać na odbycie stażu, praktyki lub zaangażowanie się w wolontariat. To dobry sposób na wzbogacenie CV i zwiększenie swojej atrakcyjności na rynku pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą praktyk, staży i wolontariatu.

 

Program rozwojowy dla Absolwentów EKSTRAKLASA - Dział Zakupów

zobacz więcej

 

Ukazało się wiosenne wydanie Przewodnika "Edukacja - Staż - Kariera" Magazynu SEMESTR

W wersji drukowanej oraz elektronicznej: kliknij tutaj
Na ponad kilkudziesięciu stronach każdego z wydań przeczytać można o:
* KARIERZE:
- w Doradztwie, Konsultingu i Audycie,
- w IT,
- dla Lingwistów,
- Inżyniera,
- w Finansach,
- w Centrach Usług Biznesowych - BPO / SSC,
- w branży FMCG  i w Handlu;
* PROGRAMACH STAŻOWYCH (np.: firmy Roche czy Polskiej Rady Biznesu);
* STUDIACH (także doktoranckich) i PRACY - w Polsce i zagranicą: w Europie, USA, a nawet... w Australii;
* Kołach Naukowych i organizacjach studenckich;
* KONKURSIE "Dziewczyny w Nowych Technologiach"

 

Przeżyj niezapomniane wakacje zdobywając praktyczne umiejętności!