Program Kariera 2024

Staże i zatrudnienie w instytucjach Unii Europejskiej

----------------------------------------------------------------

Na stronie praca.pl właśnie pojawił się artykuł, który naszym zdaniem może okazać się kluczowy dla Wszystkich naszych absolwentów, którzy są w trakcie szukania pracy, a też dla studentów, którzy szukają pracy dorywczej, proszę spojrzeć  <<link>>

Z tekstu dowiecie się jakich pytań możecie się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej, a także jak się do nich przygotować. Zapraszamy do lektury i życzymy powodzenia!

Carrer

Career Boost IX

Wygraj staż

20. edycja Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu ogólnokrajowy program płatnych staży w różnych firmach, który jest największą i najstarszą tego typu inicjatywą w Polsce – od 20 lat stażystki i stażyści mogą odbywać praktyki w najlepszych firmach polskich i międzynarodowych.

W bieżącej edycji 34 spółki oferują blisko 100 staży w 14 miastach, m.in. w Bydgoszczy, Grudziądzu, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu czy Zabrzu.

W 2023 r. na osoby zaczynające karierę czekają płatne praktyki w następujących obszarach: administracja, analiza danych, e-commerce, finanse, HR i rekrutacja, inżynieria, IT i programowanie, logistyka, marketing i sprzedaż, obsługa klienta, prawo, PR, media i reklama, relacje inwestorskie, zakupy (procurement), zarządzanie jakością oraz zarządzanie projektami.

W tym roku większość staży ma elastyczne daty rozpoczęcia i zakończenia, a w ich ustalaniu brane są pod uwagę preferencje uczestników. Pracodawcom zależy na wyborze najlepszych kandydatów, dlatego ocena zgłoszeń i procesy rekrutacyjne trwają od pierwszego dnia naboru.

Wszystkie staże oferowane w Programie Kariera są płatne. Każdy uczestnik otrzyma wynagrodzenie w wysokości od 3600 zł nawet do 7000 zł za miesiąc stażu.

Jak pokazują dotychczasowe statystyki, co czwarty uczestnik Programu Kariera otrzymuje ofertę współpracy od firmy, w której odbył wakacyjny staż.

Organizatorzy zachęcają firmy, by dawały młodym ludziom możliwość bezpośredniej pracy z osobami faktycznie zarządzającymi przedsiębiorstwem lub działem. Poza tym stażyści mogą liczyć na indywidualną opiekę i przemyślany plan praktyk. Jakość staży weryfikują sami uczestnicy, oceniając firmę, która ich zatrudniła, w corocznym badaniu satysfakcji.

W tym roku rekrutacja na staże trwa od 1 marca do 15 maja. Zgłoszenia są rozpatrywane na bieżąco – od pierwszego dnia naboru. Warto szybko wysłać CV.

​​DLA KOGO?

Studentek i studentów studiów dziennych, wieczorowych lub zaocznych w Polsce lub za granicą (od 3. roku studiów, ale nie tylko),

Absolwentek i absolwentów studiów dziennych, wieczorowych lub zaocznych w Polsce lub za granicą do 30. roku życia.

Więcej na programkariera.pl

Program stażowy

Interesujesz się zagadnieniami związanymi z reklamą, marketingiem i PR-em? Fascynują cię media społecznościowe i ich potencjał w budowaniu relacji z odbiorcami? A może chcesz poznać zasady współpracy z Sejmem i Senatem albo nauczyć się przygotowywania dostępnych cyfrowo pism urzędowych? Praca w administracji publicznej daje wiele możliwości rozwoju osobom, które wkraczają na rynek pracy. Sprawdź i aplikuj na płatny staż!

Pełne informacje dostępne są tutaj: KLIKNIJ TUTAJ

Zostań Ambasadorem Karier Unii Europejskiej