Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

Aktualności

WyGoogluj sobie staż!

 WyGoogluj sobie Staż w Agencji SEO!

 Trwa konkurs o staż, organizowany przez Agencję AFTERWEB. Udział w konkursie mogą wziąć licealiści i studenci, którzy dobrze odnajdują się w internetowym świecie. Do wygrania jest 3-miesięczny płatny staż stacjonarny (we Wrocławiu lub Wałbrzychu) albo online. Zwycięzcy sami zadecydują o formie odbycia stażu oraz wybiorą dział, w którym chcą zdobywać doświadczenie zawodowe. Otrzymają też wynagrodzenie w wysokości 3000 zł oraz szansę na stałe zatrudnienie.
Żeby wygrać, należy:

  • przygotować pracę konkursową pt. "Moja wizja Google za 50 lat",
  • wejść na stronę organizatora, kliknąć w znak /Konkurs Staż/ i odpowiedzieć na 6 pytań sprawdzających umiejętności googlowania,
  • przesłać odpowiedzi wraz z pracą konkursową, korzystając z gotowego formularza.

Czas trwania konkursu: 15.10 – 15.12.2019 r. Wyłonienie Zwycięzców: 06.01.2020 r.
Regulamin konkursu: https://afterweb.pl/regulamin-konkursu-wygoogluj-sobie-staz.pdf

Wykaż się !!!

 

Konkurs na najciekawszą pracę dyplomową

W tym roku organizujemy jubileuszową X edycję Konkursu  o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej.  Zgłoszenia udziału w Konkursie przyjmowane będą do 18 października br. Podobnie, jak w poprzednich edycjach konkursu, czekamy na  prace dyplomowe: magisterskie, inżynierskie i licencjackie, których temat związany jest z rewitalizacją lub szeroko traktowanym rozwojem miasta. Wszystkie zgłoszenia oceni komisja konkursowa. Laureaci otrzymają nagrody pieniężne. Zwycięzca w grupie autorów prac magisterskich otrzyma 5 tys. złotych, zaś autor wyróżniającej się pracy inżynierskiej czy licencjackiej  3 tys. zł.

Regulamin oraz formularz zgłoszenia udziału w konkursie zamieszczone są na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Dąbrowy Górniczej:  www.dabrowa-gornicza.pl  Dodatkowe informacje nt. konkursu uzyskać można w Biurze Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestorów Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej. Osoba do kontaktu:  Aneta Nowak tel.: 32 295 68 85, e-mail: aanowak@dabrowa-gornicza.pl   

 

Konkurs CANBRIDGE

Chcesz sprawdzić się jako Project Manager? Zapraszamy do udziału w konkursie na najciekawszy projekt promujący recykling aluminiowej puszki po napojach.

 Wyślij nam swoją propozycję/prezentację/plan projektu przyjmując w założeniach: czas realizacji – maj 2018, grupa docelowa – studenci, budżet – 1000 zł (do kosztów w budżecie można zaliczyć zakup materiałów, usług oraz podróży). Im ciekawszy i dokładniejszy plan oraz im większy zasięg projektu  tym większe macie szansę na wygraną!

 Wybierzemy 4 najciekawsze projekty i pomożemy w ich realizacji. Wspólnie dopracujemy szczegóły projektu, pokryjemy koszty i zapłacimy Ci za jego realizację  500 zł. Za najlepiej zrealizowany projekt zapłacimy podwójnie! Możecie również liczyć na nasze referencje.

 Zgłoszenia w formie prezentacji prosimy wysyłać do 8 kwietnia 2018 r. na adres: ecc@recal.pl

 Zacznij swoją drogę do sukcesu już dziś!

Regulamin

 

Projekt Biznes z Agora Bytom!

Kierunek Biznes – konkurs na pomysł biznesowy!

Pokaż nam swój pomysł na biznes, a pomożemy Ci go zrealizować w Agorze Bytom – tak w skrócie można opisać cały zamysł.

Zasady są bardzo proste. Jeśli masz ciekawy pomysł,  przedstaw go nam specjalnym formularzu zgłoszeniowym. Następnie jury oceni zgłoszenia, wybierze 3 finalistów, a autor inicjatywy z największym potencjałem otrzyma pakiet atrakcyjnych nagród. Do wygrania są trzy miesiące bezpłatnego wynajmu lokalu lub stoiska w Agorze Bytom, pomoc merytoryczna Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, profesjonalne wsparcie marketingowe i PR-owe.

Zgłoszenia można dostarczać do 31 marca 2017 roku. Następnie jury się nad nimi pochyli i już 8 kwietnia ogłosi, kto przechodzi do finału…

…a ten odbędzie się już 12 kwietnia w centrum rozrywki Pin-Up (Agora Bytom)! 3 finalistów obroni swoje pomysły przed pytaniami Jury. Tego dnia poznamy również zwycięzcę konkursu.

Wszystkie szczegóły, regulamin oraz formularz zapisów dostępne są na stronie https://agorabytom.pl/ Nie ma co czekać – trzeba wysyłać zgłoszenie!

 

 

Zaproszenie na praktyki do „Dziennika Zachodniego”

Uwaga Studenci! Dział Marketingu „Dziennika Zachodniego” poszukuje praktykantów. To idealna okazja, aby zaliczyć praktyki studenckie w redakcji jednego z największych i najważniejszych mediów regionalnych.

Jeżeli jesteś osobą ambitną, kreatywną, z inicjatywą i chcesz zdobyć cenne doświadczenie, zgłoś się na wakacyjną praktykę w marketingu „Dziennika Zachodniego”. Wyślij na adres email: pawel.kucieba@polskapress.pl swoje CV, podając w tytule wiadomości: „Praktyka”.

Po otrzymaniu wiadomości pracownicy Działu Marketingu skontaktują się z wybranymi kandydatami w celu omówienia szczegółów współpracy.

 Kariera na start zaprasza na darmowe szkolenia!