Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

Pszczyński Uniwersytet Dziecięcy WSH

Pszczyński Uniwersytet Dziecięcy powstał w październiku 2015 roku z inicjatywy Burmistrza Miasta Pszczyna Pana Dariusza Skrobola oraz Władz Wyższej Szkoły Humanitas. Obecnie realizowana jest już II. edycja projektu.

Dla kogo, kiedy i gdzie?

Zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat odbywają się w soboty (daty wskazano w harmonogramie), raz w miesiącu, w godzinach dopołudniowych w Pszczyńskim Centrum Kultury, ul. Piastowska 1. W tym samym miejscu odbywać się będą zajęcia "Przedszkolaka na Uczelni".

Rekrutacja 

U W A G A ! ! !       

REKRUTACJA NA ROK AKADEMICKI 2017 / 2018 ZOSTAŁA ZAWIESZONA.

Rekrutacja prowadzona jest w okresie czerwiec - październik 2017, a w razie wolnych miejsc również w trakcie roku akademickiego. Rekrutacja odbywa się wyłącznie on-line. Aby zapisać dziecko należy  kliknąć w link.

Opłaty

Całość kosztów uczestnictwa dziecka w zajęciach Pszczyńskiego Uniwersytetu Dziecięcego w roku akademickim 2017/2018 to tylko 100 zł (październik 2017 - czerwiec 2018). Każdy student Uniwersytetu Dziecięcego otrzyma własny INDEKS. Za udział w wykładach lub innych aktywnościach Studenci otrzymują naklejki, które mogą wkleić do indeksów.

Pszczyński Uniwersytet Dziecięcy
Wyższa Szkoła Humanitas
ul. Kilińskiego 43
41-200 Sosnowiec
Nr konta 24 1050 1360 1000 0008 0337 9932

opłatę należy uiścić z dopiskiem: Pszczyna_UD_ imię i nazwisko dziecka

Harmonogram 2017 / 2018

Aby ściągnąć pełny harmonogram zajęć (daty, tematy i opisy zajęć) należy kliknąć w link.

Akademia Rozwoju Rodzica

Podczas, gdy maluchy uczestniczą w dedykowanych im pokazach naukowym, rodzice i opiekunowie mogą nieodpłatnie skorzystać z oferty wykładowej w ramach Akademii Rozwoju Rodzica. Zajęcia, w trosce o komfort rodziców - zorganizowane są w pobliżu miejsca odbywania się wykładów dla dzieciaków. Szczegóły w harmonogramie (miejsce, daty, tematy i opisy zajęć) - należy kliknąć w link.