Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

dział projektów

Wyższa Szkoła Humanitas
ul. Kilińskiego 43
41-200 Sosnowiec

Pokój: 102 (Dyrektor Działu), 109, 105, 205

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00

Pracownicy:

Izabela Rusin - Dyrektor Działu Projektów
tel.: 32 363 12 00, 505 575 092
e-mail: izabela.rusin@humanitas.edu.pl

Katarzyna Michałek-Jung - Specjalista ds. pozyskiwania środków zewnętrznych
tel.: 32 363-12-36
e-mail: katarzyna.michalek-jung@humanitas.edu.pl

Anna Mitka - Koordynator Projektów
tel.: 32 363-12-14, 532 466 844
e-mail: anna.mitka@humanitas.edu.pl

Karolina Panek - Koordynator Projektów
tel.: 32 363-12-00, 664 918 739
e-mail: karolina.panek@humanitas.edu.pl

Adam Wyrwa - Koordynator Projektów
tel.: 32 363 12-00, 532 466 763
e-mail: adam.wyrwa@humanitas.edu.pl

Aleksandra Giełtowska - Specjalista ds. realizacji projektów
tel.: 539 972 101
e-mail: aleksandra.gieltowska@humanitas.edu.pl

Renata Przeradzka-Garlińska - Specjalista ds. realizacji projektów
nr tel.:
32 363-12-00,
e-mail:
renata.przeradzka@humanitas.edu.pl

Małgorzata Pogan - Specjalista ds. realizacji projektów
tel.:
32 363-12-00, 606 486 233
e-mail:
malgorzata.pogan@humanitas.edu.pl

Wioleta Zawadzka-Pyrchla - Specjalista ds. realizacji projektów
nr tel.: 
32 363-12-14, 532 466 844 ​
e-mail:
wioleta.zawadzka@humanitas.edu.pl

Agnieszka Niedbała - Specjalista ds. realizacji projektów
nr tel.: 32 363-12-00
e-mail: agnieszka.niedbala@humanitas.edu.pl

Paulina Grzelec - Specjalista ds. realizacji projektów
nr tel.: 32 363-12-14  532 466 844 ​
e-mail: paulina.grzelec@humanitas.edu.pl

Karolina Lipus - Specjalista ds. realizacji projektów
tel.: 32 363-12-14, 532 466 844
e-mail: karolina.lipus@humanitas.edu.pl

Agnieszka Szuster - Specjalista ds. realizacji projektów
nr tel.:
32 363-12-00, 606 486 233 ​
e-mail:
agnieszka.szuster@humanitas.edu.pl