Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

Kontakt

Wyższa Szkoła Humanitas
ul. Kilińskiego 43
41-200 Sosnowiec

tel.: 32 363-12-36
Pokój: 102 (Dyrektor Działu), 109, 205

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00

Pracownicy:

Izabela Rusin - Dyrektor Działu Projektów
tel.: 32 363 12 00 w. 154, 505 575 092
e-mail: izabela.rusin@humanitas.edu.pl

Katarzyna Korbiel - Specjalista ds. pozyskiwania środków zewnętrznych
tel.: 32 363-12-36
e-mail: katarzyna.korbiel@humanitas.edu.pl

Katarzyna Michałek-Jung - Specjalista ds. pozyskiwania środków zewnętrznych
tel.: 32 363-12-36
e-mail: katarzyna.michalek-jung@humanitas.edu.pl

Anna Mitka - Koordynator Projektów
tel.: 32 363-12-00 wew.155, 532 466 844
e-mail: anna.mitka@humanitas.edu.pl

Karolina Panek - Koordynator Projektów
tel.: 32 363-12-14, 664 918 739
e-mail: karolina.panek@humanitas.edu.pl

Adam Wyrwa - Koordynator Projektów
tel.: 532 466 763
e-mail: adam.wyrwa@humanitas.edu.pl

Aleksandra Giełtowska - Specjalista ds. realizacji projektów
tel.: 32 363-12-14​, 539 972 101
e-mail: aleksandra.gieltowska@humanitas.edu.pl

Kornelia Pałka - Specjalista ds. realizacji projektów
nr tel.: 
32 363-12-14, 539 972 101 ​
e-mail:
kornelia.palka@humanitas.edu.pl

Małgorzata Pogan - Specjalista ds. realizacji projektów
tel.:
32 363-12-00 wew.155, 606 486 233
e-mail:
malgorzata.pogan@humanitas.edu.pl

Elwira Wieczorek - Specjalista ds. realizacji projektów
tel.: 32 363-12-14, 664 918 739
e-mail: elwira.wieczorek@humanitas.edu.pl

Sylwia Cudak - Specjalista ds. realizacji projektów
nr tel.:
32 363-12-14, 664 918 739 ​
e-mail:
sylwia.cudak@humanitas.edu.pl

Edyta Koruba - Specjalista ds. realizacji projektów
nr tel.: 
532 466 763 ​
e-mail:
edyta.koruba@humanitas.edu.pl

Agnieszka Niedbała - Specjalista ds. realizacji projektów
nr tel.: 
32 363-12-00 wew.155
e-mail:
agnieszka.niedbala@humanitas.edu.pl

Agnieszka Krala - Specjalista ds. realizacji projektów
nr tel.: 
32 363-12-00 wew.155, 532 466 844 ​
e-mail:
agnieszka.krala@humanitas.edu.pl

Paulina Grzelec - Pracownik biura projektów
nr tel.: 32 363-12-00 wew.155, 532 466 844 ​
e-mail: paulina.grzelec@humanitas.edu.pl