08/08/2018

Humanitas na wyścigu Tour de Pologne 2018

Wyścig kolarski Tour de Pologne to niezwykle ważne wydarzenie sportowe o zasięgu ogólnoświatowym, które ma również ogromne znaczenie dla naszego regionu. Wyścig ten, jako jeden z nielicznych w skali światowej, jest elementem prestiżowego cyklu World Tour. Tegoroczna 75 edycja odbywa się w dniach 4-10 sierpnia i jest podzielona na 7 etapów. Kolarze pokonają ponad 1000 kilometrów.

Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu będąca wydawcą Wiadomości Zagłębia ale też instytucją chętnie wspierającą sport, miała zaszczyt uczestniczyć w tym wydarzeniu jako partner medialny. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy razem przeżywać ogromne sportowe emocje i wspierać sportowców z całego świata. To dla nas ważne, aby prezentować uczelnię podczas wydarzeń w całym regionie.

Dziękujemy za wszystkie ciepłe reakcje, które spotkały naszą ekipę na trasie. Nie możemy się doczekać kolejnej edycji wyścigu.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www Wiadomości Zagłębia