05/11/2018

Škoda L’emir partnerem Wyższej Szkoły Humanitas

Dnia 5 listopada 2018 roku Wyższa Szkoła Humanitas podpisała Porozumienie Partnerskie ze Škoda L’emir Dąbrowa Górnicza. Porozumienie zostało podpisane przez Rektora Wyższej Szkoły Humanitas - prof. WSH dr. hab. Michała Kaczmarczyka oraz właściciela Škoda Lemir Dąbrowa Górnicza Lechosława Juszczyka.

Škoda Lemir Dąbrowa Górnicza w przeszłości wielokrotnie wspierała Wyższą Szkołę Humanitas w organizowanych wydarzeniach, dlatego podpisanie porozumienia było naturalną konsekwencją owocnej współpracy.

Strony Porozumienia Partnerskiego zgodnie postanawiają uczestniczyć przy realizacji projektów Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu. Projekty swoim zasięgiem obejmą miasta i gminy, z którymi nasza uczelnia współdziała, niezależnie od formy i przedmiotu tej współpracy.

Miło nam poinformować, że Škoda Lemir Dabrowa Górnicza w ramach porozumienia będzie przygotowywać i realizować program rabatowy dla wszystkich studentów oraz absolwentów Wyższej Szkoły Humanitas.

www.lemir.com.pl