11/01/2019

Humanitas gra z WOŚP!

Przed nami 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Jak co roku Wyższa Szkoła Humanitas aktywnie angażuje się w to charytatywne święto! W trakcie wielkiego finału, który odbędzie się 13 stycznia, tradycyjnie już działamy w sztabie naszej Uczelni.

Celem 27. finału WOŚP będzie zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych, dla placówek z oddziałami II oraz III referencyjności, czyli takich, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

W dniu Finału na uczelni będzie znajdować się stoisko z gadżetami przeznaczonymi dla darczyńców, a nasi wolontariusze będą wyposażeni w smartfony z aplikacją E-skarbonka, aby umożliwić płatność Blikiem! E-skarbonka to rozwiązanie dla tych, którzy lubią pomagać, ale posługują się tylko kartą płatniczą.

W tym roku razem z nami zagra Europejskie Centrum Okulistyczne Okulis. Już teraz zapraszamy wszystkich na bezpłatne badanie wzroku.