20/02/2020

Studentka WSH Wolontariuszem Roku 2019

Z ogromną przyjemnością i nieskrywaną dumą informujemy, że Pani Monika Kadulska, studentka pierwszego roku kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna w Wyższej Szkole Humanitas, zdobyła tytuł „Wolontariusz Roku 2019” przyznawany przez Sosnowieckie Centrum Organizacji Samorządowych. Coroczna, uroczysta gala odbyła się w czwartek, 13 lutego br. w Sali Widowiskowo-Koncertowej Muza.

Monika Kadulska jest założycielką Stowarzyszenia MamyMamom Sosnowiec, którego misją jest m.in. integracja mam z terenu Sosnowca, stworzenie miejsca codziennych spotkań oraz punktu wymiany doświadczeń, a także działania edukacyjne i terapeutyczne, wspomagające każdy etap w życiu kobiet znajdujących się w tym wyjątkowym okresie w życiu. Laureatka została doceniona za organizację bezpłatnych warsztatów skierowanych do mam oraz kobiet w ciąży z terenu Sosnowca, a także za realizację spotkań dla mam przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych wraz z dziećmi.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę www Stowarzyszenia: LINK

Oprócz tytułu Wolontariusz Roku, podczas gali jury tradycyjnie przyznało nagrody w kategoriach: Animator Roku, Społeczna Akcja Roku, Firma Przyjazna Społeczności Lokalnej oraz Szkoła Dobrych Inicjatyw.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!