12/08/2020

Nauczanie hybrydowe od roku akademickiego 2020/2021

W związku z sytuacją epidemiczną w Polsce, kierując się troską o bezpieczeństwo studentów i pracowników, uprzejmie informujemy, że Wyższa Szkoła Humanitas planuje w nadchodzącym roku akademickim 2020/2021 wdrożyć model kształcenia hybrydowego, w ramach którego część zajęć dydaktycznych odbywać się będzie w trybie zdalnym, a część w siedzibie Uczelni, z zachowaniem wymagań rygoru sanitarnego. Szczegółowe zasady przyjęte w tym zakresie są w chwili obecnej opracowywane przez właściwe komórki administracji WSH i zostaną Państwu przedstawione przed rozpoczęciem zajęć.

Informujemy jednocześnie, że tego rodzaju założenia mogą ulec zmianie w zależności od treści komunikatów i zaleceń MNiSW, a wówczas poinformujemy Państwa w odrębnej wiadomości o ewentualnych modyfikacjach w planie organizacji kształcenia.