26/11/2021

Zaproszenie na seminarium

Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu, w ramach inicjatywy Obserwatorium Procesów Miejskich i Metropolitalnych, serdecznie zapraszają na seminarium on-line pn. „Otoczenie przyjazne osobom starszym- modelowanie usług społecznych”. Seminarium odbędzie się 7 grudnia 2021 r. o godz. 10:00 za pośrednictwem platformy You Tube.

Wydarzenie jest częścią organizowanego cyklicznie przedsięwzięcia Obserwatorium pod nazwą Akademia Samorządowa, którego celem jest propagowanie fachowej wiedzy i budowanie współpracy przedstawicieli środowiska społeczno-gospodarczego ze światem nauki. Tematyka nadchodzącego seminarium koncentruje się na zagadnieniach związanych z modelowaniem usług i rozwiązań przeznaczonych dla osób starszych.

Zachęcamy Państwa serdecznie do uczestnictwa. Zgłoszenia udziału można dokonać do 6 grudnia br. włącznie, poprzez formularz dostępny pod linkiem >>>

Link niezbędny do prawidłowego dołączenia do wydarzenia zostanie Państwu przesłany mailem po weryfikacji zgłoszenia.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Panią Zuzanną Neuve-Église: zuzanna.neuve-eglise@us.edu.pl (tel. 32 359 18 16).