01/02/2022

Rektor WSH i Uczelnia nominowani

Z dumą informujemy, że Wyższa Szkoła Humanitas oraz JM Rektor dr hab. Michał Kaczmarczyk zostali nominowani do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2022 w Kategorii „Uczelnia Przyszłości” i „Rektor Przyszłości”.

Kapituła Konkursu doceniła dynamiczny rozwój WSH, naszą działalność naukową i społeczną oraz współpracę z otoczeniem.

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju przyznawana jest od 2016 roku w ramach Forum Inteligentnego Rozwoju – jednego z największych polskich kongresów gospodarczych. Laureatami wyróżnienia zostają osoby i organizacje, które realizują:

• innowacyjne projekty,
  • rozwojowe inwestycje,
  • nowatorską działalność, skutkującą wprowadzaniem na rynek innowacji technologicznych bądź społecznych.

Laureaci powinni ponadto wykazywać się otwartą komunikacją i promocją dotyczącą realizowanych przedsięwzięć od początkowego etapu aż po wdrożenie na rynek. Statuetki Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju trafiają w ręce ludzi inspirujących, przedstawicieli organizacji, chcących wpływać na lepszą przyszłość. Pomysłodawcą nagrody jest Centrum Inteligentnego Rozwoju, a partnerem m.in. Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju przy Politechnice Śląskiej.

Więcej informacji o Polskiej Nagrodzie Inteligentnego Rozwoju: KLIKNIJ TUTAJ