18/05/2022

Wykład Rektora WSH na Śląskim Uniwersytecie Medycznym

17 maja 2022 roku, na zaproszenie Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, prof. ucz. dr hab. Michał Kaczmarczyk, JM Rektor Wyższej Szkoły Humanitas poprowadził wykład otwarty dla studentów ŚUM na temat podstaw promocji uczelni, kreowania wizerunku instytucji akademickich oraz zasad nowoczesnego marketingu edukacyjnego.

Organizatorem wykładu była Komisja ds. Promocji i Rozwoju Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Wykład Rektora WSH odbył się w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym ŚUM przy ul. Medyków 14 w Katowicach.

Rektor Wyższej Szkoły Humanitas prowadzący wykład otwarty dla studentów ŚUM

Spotkanie z prof. ucz dr. hab. Michałem Kaczmarczykiem dotyczyło zagadnień promocji i public relations uczelni, stosowania narzędzi marketingowych, planowania PR i tworzenia strategii wizerunkowej. Rektor podzielił się ze słuchaczami zarówno wiedzą naukową, w tym wynikami aktualnych badań nad ewolucją marketingu, jak i swoimi doświadczeniami wyniesionymi z pracy w charakterze dziennikarza, rzecznika prasowego i dyrektora marketingu.