30/11/2022

Humanitas rozpoczął współpracę TK-MED

29 listopada została podpisana umowa o współpracy z firmą TK MED. Dzięki niej przed Wyższą Szkołą Humanitas otwierają się nowe możliwości realizacji projektów dydaktycznych oraz wdrożeniowych z zakresu informatyki i IT w ochronie zdrowia.

TK-MED sp. z o.o. to ogólnopolska firma wykonująca na rzecz jednostek ochrony zdrowia zadania autoryzowanego partnera Asseco Poland S.A.

Spółka prowadzi profesjonalną obsługę jednostek medycznych (w tym szpitali i przychodni) w zakresie sprzedaży, wdrażania i serwisu systemów informatycznych obsługujących ich działalność leczniczą i administracyjną.

W Wyższej Szkole Humanitas kształcimy na kierunkach: informatyka oraz elektroradiologia. Potencjał TK-MED sp. z o.o. zostanie wykorzystany wykorzystamy do:

• prowadzenia zajęć dla studentów,
  • realizacji projektów szkoleniowych uzupełniających program studiów oraz
  • wspólnej organizacji konferencji, wizyt studyjnych i spotkań z praktykami

Cieszymy się, że wraz z TK-MED wspólnie będziemy mogli realizować ambitne projekty.