13/02/2023

100% dofinasowania na studia MBA, podyplomowe i szkolenia – SPRAWDŹ KFS!

Czy słyszałeś o Krajowym Funduszu Szkoleniowym (KFS)? Sprawdź, bo warto dla Ciebie i Twojej firmy!

Czy wiesz, że KFS od 2014 roku prężnie wspiera rozwój pracowników i pracodawców na terenie całej Polski? Środki pochodzące z tego funduszu są ogólnodostępne, więc mogą je pozyskać zarówno przedsiębiorstwa prywatne, fundacje, organy samorządowe jak i wszystkie jednostki z sektora publicznego.

Środki są ogólnodostępne – skorzystaj!

• Jeśli prowadzisz firmę i zatrudniasz do 10 osób, możesz starać się o 100% dofinansowania na studia i szkolenia dla siebie i Twoich pracowników.
  • Jeśli zatrudniasz powyżej 10 osób, możesz dla siebie i pracowników otrzymać 80% dofinansowania.

Dofinansowanie przypadające na jedną osobę może różnić się w zależności od powiatu, lecz z reguły jest to 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnika, co oznacza, że do wykorzystania jest około 18 000 złotych na osobę!

Skontaktuj się z naszym Doradcą ds. współpracy z otoczeniem, który wskaże ścieżkę rozwoju, wspomoże w dokumentacji i zapewni opiekę podczas każdego etapu procesu:

Magdalena Kazimierczuk
Tel.: 539 264 917
E-mail: magdalena.kazimierczuk@humanitas.edu.pl

Katarzyna Łopacińska
 Tel.: 505 575 142
 E-mail: katarzyna.lopacinska@humanitas.edu.pl

Sebastian Korzeniowski
Tel.: 517 385 559
E-mail: sebastian.korzeniowski@humanitas.edu.pl

Wystarczy tylko 5 kroków, w których nasz Doradca Cię wspomoże:

Krok 1 – Sprawdź dostępność środków w PUP