Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

W imieniu Władz, Senatu oraz całej społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu mamy zaszczyt zaprosić na uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się w środę 9 października br. o godz. 12:00 w Sali Widowiskowo-Koncertowej Muza w Sosnowcu. W tym roku gościem specjalnym - tego wyjątkowego w życiu Uczelni wydarzenia - będzie prof. dr hab. nauk med. Alicja Chybicka.

Więcej informacji >>

21 października - Konferencja naukowa ,,Polityka informacyjna wobec dóbr kultury''

Instytut Nauk Prawnych Wyższej Szkoły Humanitas, Stowarzyszenie Badań nad Źródłami i Funkcjami Prawa "Fontes",
Muzeum Miejskie Sztygarka w Dąbrowie Górniczej oraz Muzeum Miasta Jaworzna zapraszają na czwartą konferencję z cyklu: Ochrona Dziedzictwa Narodowego.

Więcej informacji >>