Przejdź do treści
Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy

Wydarzenia

28/03/2024

Cykl spotkań dla studentów z Komendą Miejską Policji w Sosnowcu

Komenda Miejska Policji w Sosnowcu wspólnie z Akademią Humanitas serdecznie zaprasza studentów na cykl spotkań, podczas których policjant z tutejszego wydziału prewencji oraz przedstawicielka zespołu kadr i szkolenia będą odpowiadać na pytania związane ze służbą w Policji i procedurą doboru. Serdecznie zapraszamy!

Komenda Miejska Policji w Sosnowcu oraz Akademia Humanitas, wychodząc naprzeciw studentom zainteresowanym służbą w Policji, zorganizowały cykl spotkań, podczas których będzie można uzyskać informacje dotyczące służby rekrutacji do Policji.

Spotkania będą prowadzone przez aspiranta Tomasza Mogielskiego z tutejszego wydziału prewencji oraz pracownicę zespołu kadr i szkolenia.

W pierwszej części uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jakie obowiązki i wyzwania czekają na policjantów z poszczególnych pionów sosnowieckiej komendy, w skład której wchodzą między innymi wydział kryminalny, ruchu drogowego, prewencji, do walki z przestępczością gospodarczą. Mundurowy podzieli się również swoimi własnymi doświadczeniami związanymi ze służbą w Policji.

W kolejnej części spotkania, pracownica zespołu kadr i szkolenia szczegółowo omówi etapy rekrutacji kandydatów do służby. Przedstawi również informacje na temat wynagrodzenia.

Spotkania, odbędą się w Akademii Humanitas w następujących terminach:

  • 6 kwietnia 2024 roku w godzinach 13.15-14.15, w sali numer 309 - dla studentów kierunków: Administracji, Bezpieczeństwa Narodowego, Prawa, Zarządzania, Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna,
  • 13 kwietnia 2024 roku w godzinach 13.15-14.15, w sali numer 309 - dla studentów kierunków: Elektroradiologii, BHP, Informatyki oraz Dietetyki,
  • 20 kwietnia 2024 roku w godzinach 13.30-14.30, w sali numer 204 - dla studentów kierunku: Psychologii.

Wszystkich zainteresowanych wstąpieniem w szeregi Policji, zapraszamy na stronę Zostań Śląskim Policjantem, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje o poszczególnych etapach rekrutacji. 

Serdecznie zapraszamy!