24/05/2024

Zakończenie Roku Akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku na uroczyste zakończenie roku akademickiego 2023/2024, które odbędzie się 19 czerwca 2024 roku w Auli im. Czesława Kupisiewicza w Akademii Humanitas.

W ramach uroczystości zaplanowano:

1. Podsumowanie roku akademickiego 2023/24:

• omówienie osiągnięć i najważniejszych wydarzeń mijającego roku akademickiego,
  • podziękowania dla wykładowców i studentów za ich zaangażowanie i wkład w rozwój Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

2. Spektakl literacko-muzyczny w wykonaniu „Teatr w sam raz”:

• Specjalnie przygotowany program artystyczny, który z pewnością dostarczy wielu wzruszeń i niezapomnianych chwil.

3. Pamiątkowe zdjęcie.

4. Poczęstunek.

Zakończenie roku akademickiego to doskonała okazja do refleksji nad zdobytymi doświadczeniami oraz planowania przyszłych działań. Liczymy na Państwa obecność i wspólne świętowanie tego wyjątkowego dnia.

Do zobaczenia!