Przejdź do treści
Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy

Konferencja Programowanie rozwoju - więcej niż technologie

„ProGRAmowanie rozwoju – więcej niż technologie”

 

19 października 2017 r. w Wyższej Szkole Humanitas gościć będziemy specjalistów z zakresu edukacji programistycznej i medialnej, nowoczesnych metod edukacyjnych i organizacji środowiska informatycznego w szkołach. Konferencja „ProGRAmowanie Rozwoju – więcej niż technologie” będzie oficjalną inauguracją siedmiu projektów „Eksperci Programowania…” realizowanych przez Wyższą Szkołę Humanitas w 7 podregionach obejmujących wsparciem w sumie ponad 11 600 uczniów i 820 nauczycieli z 195 szkół podstawowych rozlokowanych w 50 gminach województw śląskiego, małopolskiego i lubelskiego. Konferencja jest objęta honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Program konferencji:

W czasie konferencji odbywać się będzie szereg prelekcji, warsztatów i pokazowych lekcji przybliżających tematykę wykorzystania nowych technologii w procesie edukacji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem wydarzenia i sylwetkami prelegentów konferencji.

Szkolenia:

Uczestnikom konferencji proponujemy szkolenia dotyczące wykorzystywania metody eksperymentu, elementów robotyki czy rozszerzonej rzeczywistości w edukacji. Dzięki kameralnym grupom i aktywnej formie zajęć, spotkanie będzie doskonałą okazją do zapoznania się z praktyczną stroną omawianych tematów. Uczestnicy szkoleń otrzymają stosowne certyfikaty. Aby zapoznać się ze szczegółową tematyką szkoleń i sylwetkami prowadzących wystarczy kliknąć tutaj.

Zgłoszenia:

Przedsięwzięcie jest kierowane do dyrektorów szkół biorących udział w projekcie, a także do wszystkich osób zainteresowanych tematyką rozwoju kompetencji cyfrowych i nauki programowania w edukacji wczesnoszkolnej.

Aby zgłosić chęć wzięcia udziału w konferencji, wystarczy zapoznać się z regulaminem wydarzenia, pobrać formularz zgłoszeniowy i wypełniony wysłać na adres: programowanierozwoju@humanitas.edu.pl, lub poprzez odpowiedni formularz online:

 

 

Patronat honorowy:

Ministerstwo Edukacji Narodowej Ministerstwo Cyfryzacji
Marszałek Województwa Małopolskiego Marszałek Województwa Lubelskiego
Marszałek Województwa Śląskiego
Kurator Oświaty w Katowicach Kurator Oświaty w Krakowie
Prezydent Miasta Sosnowiec Stowarzyszenie Mensa Polska

 

 

 

Partnerzy konferencji: