Przejdź do treści
Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy

Aktualności

12/02/2024

Zaprogramuj swoją przyszłość z kierunkiem Informatyka

W dobie nieustannie rozwijających się technologii wybór odpowiedniego kierunku studiów, który pomoże w rozwoju kariery jest niezwykle kluczowy. Studia na kierunku Informatyka w Akademii Humanitas, gdzie oficjalnym partnerem edukacyjnym jest firma CISCO, nie tylko pomagają studentom w lepszym rozumieniu technologii, ale również otwierają drzwi do prestiżowego kursu CCNA.

Informatyka to kierunek studiów, który nie tylko odpowiada na rosnące zapotrzebowanie rynku na wysoko wykwalifikowanych specjalistów IT, ale także stanowi odpowiedź na globalne wyzwania i potrzeby, zaznaczone w dokumentach strategicznych, takich jak „Śląskie 2020+”. W Akademii Humanitas kształci się przyszłych ekspertów, którzy będą napędzać innowacje i rozwój w dziedzinie informatyki, co jest kluczowe w świecie, gdzie brakuje od 30 do 50 tys. programistów. Na studiach 1. stopnia wybierasz jedną ze specjalności:  

Zrównoważony program studiów, łączący teorię z intensywną praktyką, przygotowuje studentów do osiągnięcia sukcesu w dynamicznie zmieniającym się sektorze technologicznym. 

Koniec studiów i co dalej?  

Dla każdej z powyższych specjalizacji przygotowaliśmy przykładową ścieżkę edukacyjną, która pomoże w dalszym rozwoju. Jeśli jednak masz pomysł na swoją edukację – zadzwoń do naszego doradcy edukacyjnego – Magdaleny Ptak i razem pomożemy w optymalizacji twojego rozwoju [kontakt].

W trakcie studiów wybrałeś jedną z powyższych specjalizacji. Po obronie pracy licencjackiej możesz wybrać następujące kierunki studiów podyplomowych:  

Jeśli jesteś zainteresowany zarządzaniem możesz wybrać również studia  Master of Business Administration.

 

Studia informatyczne w Akademii Humanitas, z unikatowym partnerstwem CISCO i kursami takimi jak CCNA, idealnie wpisują się w wymogi współczesnego rynku IT. Specjalizacje od Inżynierii DevOps po AI są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku, oferując studentom praktyczne umiejętności oraz teoretyczną wiedzę.  

Możliwości dalszego kształcenia, w tym studia podyplomowe i MBA, otwierają szerokie perspektywy kariery. Wybór Akademii Humanitas to inwestycja w przyszłość, przygotowująca absolwentów do sukcesów w dynamicznie zmieniającym się sektorze technologicznym.